Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti milyen pelenkát használtok?

Ti milyen pelenkát használtok?

Figyelt kérdés
Januárra várom a babámat, szerintetek milyen pelenkát vegyek? Melyik a legjobb? Ti milyet használtok?
2013. nov. 15. 18:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én is tapasztalatlan voltam e téren.

Vettem egy csomag pamperst újszülött méretet, olyan

volt mintha nem is lett volna a lányomon pelenka, mert minden kifolyt belőle.

Kísérletezgettem, aztán ami elfogadható volt a gazdaságos pelenka (Dada).

Penny, Babydream(Rossmann),Sparos, meg a Tescos bella happy amik még nekünk beváltak.

2013. nov. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Liberot használunk, a pampers nekünk sem vált be.
2013. nov. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Pamperst használunk 15 hónapja és még nem volt baleset.
2013. nov. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem 8 hetes a kisfiam. Úgy gondoltam, lesz legalább 3 kg-s, így nem vettem 1-es méretűt (2-5 kg), hanem inkább 2-essel kezdtem (3-6 kg). Vettem Libero-t és BabyDream-et. Kb. 2 hétig szenvedtünk velük, mert mindig tiszta pisis volt, naponta akár 3-szor is át kellett öltöztetni. :(

Aztán azt a tanácsot kaptam, hogy próbáljuk ki a Pampers Premium Care-t. Vettem is 1-es méretben, azóta még azt használjuk, bár ami itthon van, és elfogy, akkor már 2-es méretet veszek. Kaptunk ajándékba MyBaby (Aldi) pelust, az is nagyon jónak tűnik.

De ahogy tudom, mindenkinek magának kell kikísérleteznie, mi válik be. (A Libero-t megint megpróbáltam, de még mindig nem jó, hiába passzosabb már a méret, nekünk úgy tűnik, ez nem fog beválni.)


Kisfiú vagy kislány lesz?

2013. nov. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Kislány lesz :)
2013. nov. 15. 18:28
 6/13 anonim ***** válasza:
A sima Pampers nekünk sem vált be,minden kifolyt belőle. Viszont a Pampers Premium Care nagyon nagyon nagyon bevált!
2013. nov. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
En pamperst használok mióta megszuletett! Soha nem volt gond vele! Próbáltunk több felet de érzékeny a popsija és mindtol piros lett! Ami még jó volt az a Huggies!
2013. nov. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekünk a pisi mindenben benne maradt, a kaki viszont mindből kifolyt (próbáltunk liberót, pamperst, babylove-ot, aldisat, meg még 2 félét, aminek a nevét nem tudom). Sokat kakil a fiunk, így naponta min. 2-szer, de sokszor többször is öltöztettem.

Másfél hónapja átálltunk mosható pelenkákra, van közte előrehajtogatott (prefold) és nadrágpelenka is, egyszer sem történt baleset. Én erre szavazok. :)

2013. nov. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A zöld és fehér pampers szuper, viszont a narancssárga csomagos botrányosan rossz (sleep&play).

Én a Liberot nem annyira szeretem, de sokaknak az is bejön.

Jó még a Rossmann és az Aldi sajátmárkás pelusa.

2013. nov. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
textilpelust használunk.
2013. nov. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!