Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sote I. -n lehet egy ágyas...

Sote I. -n lehet egy ágyas szobát kérni?

Figyelt kérdés
Gondolom fizetni kellene , esetleg tudja valaki hogy mennyi lenne?
2013. nov. 16. 13:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Előre foglalni nem lehet, de vannak 1-2 ágyas szobák, ha épp szabad, akkor 5-6 ezer forint egy napra, és akkor foglalható.
2013. nov. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én márciusba szültem a SOTE1-en a két ágyas szóba 7.000 Ft az egy ágyas 10.000 Ft naponta.
2013. nov. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget :)
2013. nov. 17. 11:43
 4/10 A kérdező kommentje:
Esetleg ha erre jártok , lenne még egy kérdésem. Hogyan kérjem a két szobásat? Ha megszültem szóljak az orvosnak?
2013. nov. 17. 11:54
 5/10 anonim ***** válasza:

Lesz fogadott szülésznőd vagy dokid?

Én nekik szóltam de nem volt szabad ágy így egy napot a 4 ágyasban voltam és másnap kerültem át a kétágyasba.


Szerintem szólj a dokinak meg a szülésznőnek és csecsemősnek is amelyik kedvesebb (szimpibb neked)

Én újra babát vàrok és a következönél is kérni fogom mert a 4 ágyas maga a kín.

Igaz én összesen 30 órája voltam fent mikor megszületett a kisfiam és első éjszaka a 4 ágyasba megint nem aludtam egy percet sem...

2013. nov. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Második voltam :)
2013. nov. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy irtál :) nem lesz fogadott dokim se meg szülésznőm sem, igy lehetek 2 ágyasban? Az éjszakák számitanak vagy napok?
2013. nov. 19. 16:33
 8/10 anonim ***** válasza:
Persze lehetsz ha szólsz.Az éjszakák számitanak!
2013. nov. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem volt fogadott dokim és szülésznőm is, én nekik szóltam, de ők meg a főnövérhez (?) irányítottak át, már a szülés előtt ezt letisztáztuk. Szóval te is kérdezz rá a sima terhesgondozásnál, mondjuk egy ctg-nél (de ha lehet priviben, mielőtt a többi kismama, akinek esetleg ez eddig nem jutott eszébe, gyorsan ráharapna :) ).

Volt egy kis naptáruk, abba beírták a nevem kb azon a héten, amikorra ki voltam írva. De elmondták, hogy ez nem jelent garanciát, szóval abszolút ne vegyem tutira. (Egyébként már csomó beírás volt :)

Túlhordtam, szóval pláne nem is estem bele az előtte megbeszélt idősávba, első nap 4ágyasban voltam, de utána felszabadult egy kétágyasban hely, így átmehettem oda.

Én amúgy első gyereknél inkább kétágyasba mennék, egyágyasba nem annyira, nekem nagyon sokat segített a szobatárs, de mégis tök nyugis volt az egész. Mi egymás közt simán beengedtük a másik családtagjait, tehát nem kellett emiatt a folyósra kimenni (ami egyébként a kiírás).

Árat a többiek már mondták, én őszintén nem is emlékeztem rá.

2013. nov. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi neked is.
2013. nov. 27. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!