Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy mondjam el a szüleimnek,...

Hogy mondjam el a szüleimnek, hogy jön az unoka?

Figyelt kérdés
Decemberben leszek 12 hetes, hamarabb nem akarom elmondani nekik, sem a testvéremnek. De tartok a reakcioiktól és hát már az esküvõ miatt is kiakadtak. Februárban lesz egy nagyobb családi összejövetel, de nem akarom, hogy megharagudjanak rám ez miatt. Tudom felnõtt vagyok, de akkor is félek a véleményüktõl. Valami õtlet emyhítõ korulménynak vagy valamilyen megható bejelentõ ötlet?
2013. nov. 16. 19:04
 1/9 anonim ***** válasza:
de mi a baj? mitől félsz?
2013. nov. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Felnőtt, házas ember vagy. Ha nehezen is (bár azt nem írtad, miért) elfogadták az esküvőt, ezután mindenki tudja, hogy általában a gyerek következik. Ne várj az összejövetelig, előtte mondd el. Majd megbarátkoznak vele, de nem biztos, hogy úgy fognak viszonyulni, mint ahogy várod.
2013. nov. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 kloetta ***** válasza:

A karácsony szerintem tökéletes!

Ha örülnek, a legszebb ajándék lesz nekik a hír, ha még nem készültek fel rá, nyilván nem akkor fognak patáriázni!

Szerintem kezd olyannal, akiről tudod hogy örülni fog, így pozitívan indulhatsz a többiek elé!

Légy nyugodt és hidd el minden rendben lesz!

2013. nov. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én is féltem, de ne hagyd, hogy a boldogságod megkeserítse ez a félelem, mondd el nekik, ha haragudnak is hirtelen, pár nap mulva, hidd el, boldogok lesznek nagyon :)
2013. nov. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Felnőtt ember vagy viselkedj,úgy mert hamarosan ki kell állnod akár a gyerekedért is.

Én nem keverném bele a karácsonyt.

2013. nov. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
Én kihasználnám a karácsonyt! Uh kép egy szép keretben, ajándék és hírhozó egyben.
2013. nov. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Enyhítő körülménynek? Ezt nem is értem, megmondom őszintén.
2013. nov. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én már a 12,dik hétben vagyok, anyám nem tud rola. Anyósom igen, sokkal jobb a fiával a kapcsolata, mint nekem valaha is anyámmal volt. Ma meg kellett nála állnom- Magamrahuztam a fekete nadrágot, fekete pulcsi és kabát, nem kérdezett rá, én meg nem mondtam. Aztan ma felhivtam, elmesélte, hogy a munkatársának unokája lehet belölem valahogy nem jött ki az, h NEKED is... szoval még nem tudja... Soha nem volt jo kapcsolatunk, csak nem szeretnem, ha mástol tudna meg.
2013. nov. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is húzós volt anyósom. Bár csak párom részéről! Túl korainak tartotta a kistesót mert lányunk másfél éves, de ez a mi dolgunk. Ugyanúgy ahogy NEked is a pároddal kell vállalnotok a babát, mégha másoknak nem is tetszik. Én is a karácsonyra mutogatok,szerintem az egy jó alkalom lenne az unoka közlésére! És hidd el egy baba nem egy olyan dolog, aminek nem lehet örülni :)
2013. nov. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!