Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan mondjam el a szüleimnek...

Hogyan mondjam el a szüleimnek és a pasimnak hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
16évesek vagyunk mind2-en.
2013. aug. 7. 07:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%

Miért nem alszol még? Ilyen kislánynak még az ágyban a helye.

Amúgy, "anyu, apu, pasim, terhes vagyok".

2013. aug. 7. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
7:21 Hát már annyira nem vagyok kislány!
2013. aug. 7. 07:25
 3/22 anonim ***** válasza:
60%

Gyorsan.

Terhességhez már hogy a pi-be ne lennél kislány?

2013. aug. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
76%

16 évesen? Olyan gyerek vagy még, amennyire csak elhet.


Vannak terveid az elkövetkező 20 évre? Munkahely, karrier, család.

Ne károgásnak írd, de a másik gyerek (fiúd) biztos kitart melletted? 20 évesen babázós alkat?

2013. aug. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
61%

A pasim eleve tudott róla, anyuéknak meg odaadtam a terhességet bizonyitó papírt.

Megtartod a picit?

2013. aug. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
75%

Lehet még a srác is 16-17 éves, ki tudja?

Amúgy szerintem kamu kérdés.

Még jó, hogy kislány vagy. Hányadikba jársz, 10-dikbe?

Ugyan már, aki kamu kérdéseket írogat ki, annak az intelligenciája is igencsak alacsony lehet.

2013. aug. 7. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
58%
Szegény pici baba :(. Miért kell szexelni annak aki nem tud felelősséget vállalni a következményeiért. Állj eléjük, és mond el. Nagylány vagy vagy mi, nem?
2013. aug. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
39%

Nem biztos hogy kamukérdés, és különben is mindenki hibázhat még akár ti is nem kell mindjárt elítélni mindenkit azzal nem lesz jobb se nektek se neki tény hogy nem kellett volna ilyen felelőtlennek lennie, de ezzel így semmit nem értek el hogy rossz indultaú megjegyzésekkel bombázzátok.

Kedves kérdező minden képpen mond el a szüleidnek csak ők tudnak segíteni. A párodnak is el kell mondanod, de ő nem tudom mennyire tudja majd felfogni mert elég fiatal még ehhez. Sok szerencsét.

2013. aug. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
55%
Két 16 évesnek nagyon nem kellene gyereket vállalni, úgyhogy minél előbb, hogy legyen idő a abortuszra.
2013. aug. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
68%

"Hülyék voltunk, terhes vagyok."


Ennél őszintébben nem lehet. Az meg, hogy gyerek vagy-e még, nem kérdés, hanem tény.

2013. aug. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!