Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hematóma van a petezsák...

Hematóma van a petezsák mellett, fájt ettől jobban a hasatok?

Figyelt kérdés
Érzékenyebb lett? Es érződik ha kiürül vagy felszívódik?
2013. nov. 17. 13:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Én semmit nem éreztem belőle, "csak" barnáztam. Végül felszívódott.
2013. nov. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen nekem akkor jobban görcsölt a hasam, olyan volt mint a menzesz érzés.nekem kiürült, sokat véreztem. hála istennek a baba jól van.
2013. nov. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem mind a háromnál volt, egyiknél sem éreztem és szerencsére nem is vérzett.
2013. nov. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
nekem is volt hematómám, észre sem vettem, hogy van. nem vérezgettem ,semmi... kaptam rá kúpot és feküdnöm kellett amíg fel nem szívódott. azt is csak uh alapján tudom, hogy megtörtént...
2013. nov. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mennyi ideig kellett feküdnötök?
2013. nov. 17. 18:27
 6/6 anonim ***** válasza:
szia! Nekem is volt 6 hetesen ráadásul a petezsák felett. nekem fájdogált a hasam,majd amikor kiürült akkor éles fájdalmat éreztem, véreztem rendesen,majd barnáztam,és elmúlt. Baba hála az égnek jól van, sem barnázás, sem vérzés nincs azóta sem, 9 hetes 4 naposak vagyunk. Én kaptam 3x3 Utrogestant, 3x1 Duphastont, magnéziumot, és szigorú pihenés volt.
2013. nov. 18. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!