Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hematóma a petzsák mellett,...

Hematóma a petzsák mellett, nagy baj?

Figyelt kérdés
Barátnőm 7 hetes terhes,de sajnos találtak nála egy hematómát.Az ovos nyugtatja,hogy általában felszívódik,de nagyon aggódunk mégis.Mi van ha nem?Akkor is megmaradhat a baba,vagy elvetél?Van valakinek ilyesmiben tapasztalata?

2012. jún. 4. 14:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem volt, de szerencsére felszívódott, itt kiabál mellettem a Fiam :)


Sokat kell pihennie most a Barátnődnek, de gondolom ezt az orvos is mondta. Ha kapott valamilyen gyógyszert, szedje rendesen!

2012. jún. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szia nekem is volt, a baba 28 mm volt a hematoma meg 3cm, az volt a szerencsem, hogy a babo alatt volt. Nekem felszivodott durvan egy het alatt picit vereztem is, de utana nem okozott komplikaciot, igaz ennel sokkal nagyobbak is lehetnek es ha jol tudom nem mindegy hogy hol van. Arra a hetre agynyugalmat rendelt a dokim.
2012. jún. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

5 hetesen vették észre, 8 hetesen már nem látták:)

most 12 hetes vagyok:)

minden rendben lesz,nyugi:)

2012. jún. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is 8 hetesen vették észre a hematómát, de a 12 hetes UH-on már nem volt ott.Fontos,hogy kímélje magát!

16 hetes kismama

2012. jún. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Baj, de a legtöbb esetben, ha betartja az orvos utasításait, nem lesz nagyobb baj és felszívódik!

De szigorúan feküdnie kell! Semmi megerőltetés és talán nem kell mondanom se, no szex.

32hkm

2012. jún. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is talált a dokim vérömlenyt, kettőt is! Az első vizsgálat óta duplázódott a mérete, remélem a következőn már nyoma sem lesz... :(

12 hetes kismami

2012. jún. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!