Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes vagyok, két napja...

30 hetes vagyok, két napja elég erős nyomást érzek a hugyhólyagom körül, lehet attól hogy befordult a baba és nyomja a fejével?

Figyelt kérdés
Eddig semmilyen panaszom sem volt, pedig egy ujjnyira nyitva van a külső méhszájam, sokat pihenek és szedem a magnéziumot, mégis tegnap jelentkezett ez a fájdalom. Olyan mintha fel lennék fázva, csak a hugyhólyagom fáj. A baby csinálja, vagy valami baj lehet? Ma megyünk 4D uh-ra, ott meg tudja mondani a doki ha van valami gáz?
2008. júl. 10. 09:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Hat nekem ez a terhesseg elejetol van,pont ugy ahogy leitad!En amugy terhesseg elott is ha felfaztam ezt ereztem,igy fajt de el is mult egy par nap mulva, de most nem akar.Hiaba mondtam a dokinak minden alkalommal o azt mondta ra hogy nyomja a baba..hogy normalis. En meg nem igy gondolom.A vizeletnel kijott hogy bakterium van de mikor tenyesztettek megsem talaltak semmit.En mar nem nagyon ertem.En szerintem meg a hugyholyag be van gyulladva.Akkor nem erzem mar,tehat segit ha nadragban,zokniban alszom,es jobban odafigyelek ne fazzak fel..Kerdezd mindenkepp a dokit..kivancsi lennek mit mond o,remelem megirod.Koszi.21 hetes kismama
2008. júl. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!