Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18 hetes kismamik hogy vagytok?

18 hetes kismamik hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Érzitek már a baba mozgását?Milyen tüneteitek vannak? Pocakotok nővöget?
2013. nov. 18. 08:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia, igaz én még csak most léptem bele a 18. hétbe (17+1 hkm vagyok :) ) de ha nem gond, válaszolok..:)

15+3 voltam, mikor úgy éreztem először, hogy megmozdult, azóta is naponta egy pár mp-et érzem. (2. babám)

Még mindig tart az a korszak, hogy alig bírok enni, nem nagyon kívánok semmit, ezáltal már lement rólam 5 kg. Pocak már nő, aranyosan kerekedik..:)


Neked kedves kérdező? Te mikorra vagy kiírva? Én 2014.04.27

2013. nov. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia. Én 20 hetes vagyok. A babám egy igazi kis örökmozgó :) szerencsére teljesen jól vagyok/vagyunk, néha picit húzódik a hasam, de ez csak a testi átalakulás miatt van. A pocakom már szép nagy kerek. :)
2013. nov. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia.Örülök ennek a kérdésnek,mert már tiszta ideg vagyok.Első baba,pont ma vagyok 18hetes.Sajnos még nem érzek semmit hogy movorogna.Lassan de novoget a pocakom.Április 21re vagyok kiírva.Már több mint 3hete voltam orvosnál,holnap megyek legközelebb de aggódom hogy minden rendben e.
2013. nov. 18. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok én is április 21 re vagyok ki írva mint az utolsó válaszoló :) én is érzem már a picurkánkat konkrét rugásokat de még csak én érzem őket. igaz első baba de elég hamar éreztem már a picurkánkat. nekem a mellfeszülésen kívül és a hisztiken kívül nem nagyon van tünetem :)nekünk is most már növöget a pocak igaz én túlsúlyos vagyok de már fekve látszódik hogy kerekedik :)
2013. nov. 18. 09:23
 5/8 anonim ***** válasza:
2. Vagyok. 1-2hét és már más is érzi majd :) nekem annyira látványosan rugdal, hogy ruhán keresztűl is látni. A túlsúlyos nőknél is észre venni álló helyzetben is a pocakot, mert a terhes pocak jellegzetes, egész fentről gyomortól kerekedik :)
2013. nov. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok, hármasnak üzenném, ne aggód, én az első babát 19. hetesen éreztem először! :)

Ráadásul nem volt rajtam túlsúly sem, hogy amiatt éreztem volna később..:)

2013. nov. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
3mas vagyok.Igen én is vékonyka vagyok.Akkor várok hátha :)
2013. nov. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kedves 3 as egy ismerősöm 2-3 héttel idősebb terhes nálam és ő sem érzi még ahogy a picur mozog talán 1*2* érzett valamit de ő mondta hogy szinte még semmit nem érez , de ő vékony is és nagyon pici a hasa kb olyan mint aki be kajált :)
2013. nov. 18. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!