Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes kismamik hogy vagytok?

17 hetes kismamik hogy vagytok?

Figyelt kérdés
2013. nov. 10. 17:53
 1/10 anonim ***** válasza:

16 hetes vagyok, és az utolsó 2-3 napban már aktívan mocorog a baba. 2 hete érzem, de akkor még mozdulatlanul kellett feküdnöm és koncentrálnom... de ma már a buszon ülve is éreztem. :)

Tünet semmi, gömbölyödök. Vasárnaponként 6 km-t sétálok a férjemmel... ennyi. :)


ÉS veled mi újság Kérdező? Jól vagy, jól vagytok?

2013. nov. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

17 hetes voltam 6-án. Nemét nem tudom még, remélem fiú, van már egy másfél éves nagylányom.Dec. 4-én lesz ultrahang :)

12 hetes korom óta érzem a mozgását, egyre többet mozog.

Növöget az én hasam is, volt aki 24-25 hetesnek gondolt :D

Csokit enném tonnaszámra, lányommal meg sem tudtam enni.

Most alig volt hányós korszakom, elején 3 hét, első terhességgel 4 kerek hónap, azután 5 hónap gyomorégés.

Kérdező, veled mi újság? hogy vagy? mit vársz és mit szeretnétek? pocak? étvágy? :)

2013. nov. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok mi tegnap töltöttük a 17. hetet jövöhét csütörtökön lesz a 18. heti uh és remélhetőleg meg is mutatja magát a kis drágánk :) én is most már egyre sűrübben érzek kis "rugásokat" van hogy egy nap nagyon ritkán van hogy elevenebb a picur :) Nekünk teljesen mind1 milyen nemű lesz csak egészséges legyen és mutassa meg magát nekünk mert már nagyon kíváncsiak vagyunk ki lakik a pocakban :) nekem a napokban szinte semmi tünetem nincs most a görcsök is el múltak, az étvágyam az nagyon változó van hogy kívánok valamit van hogy semmit :/ nekem most annyi tünetem hogy megint el kezdett kicsit érzékeny lenni a cicim és a terhesség eleje óta be vannak dagadva. nekem a pocak még nem látszódik mivel túlsúlyos vagyok ha fekszek érződik már hogy nem olyan mint volt :) Kívülről érződik már nektek a mozgás? vagy az még várat nálatok is magára? :)
2013. nov. 11. 07:46
 4/10 anonim ***** válasza:
Sziasztok.Én ma vagyok 17hetes.Első baba,sajnos én még nem érzek magzat mozgásokat :( pedig már nagyon várom.Mi jövő hét kedden megyünk orvoshoz.Talán akkor már megmutassa magát.Már kezdek én is gombolyodni,csak sajna nemnagyon tudok hizni.
2013. nov. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

2-es vagyok. Látom mindenfelé más hogy vannak a ultrahangok :)

Nekünk némelyik rugás érezhető kivülről is.

2013. nov. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
kedves 4 es válaszoló lehet mocorog már csak nem vagy biztos benne hogy ő az :) mellső vagy hátsó fali a lepényed? nekem hátsó és azt mondják akiknek hátsó azok kicsit hamarabb meg érzik a magzat mozgást! de simán időben vagy még mert van aki 20 hetesen érzi először. én egyenlőre -4kg nál tartok mióta terhes vagyok kiváncsi leszek mikor kezd el meg fordulni a dolog.
2013. nov. 11. 09:25
 7/10 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, #1 vagyok.

Ha tegnap töltötted a 17. hetet, akkor ma már benne vagy a 18.-ban. Nem most csütörtökön kell genetikaira menned? Jövő csütörtököt írtál, de az neked már a 19. hét.

Azért kérdem, mert én pont egy héttel vagyok fiatalabb terhes és én is a jövő héten megyek a genetikaira.

2013. nov. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nem nekem a betöltött 18. hét után kell mennem és akkora is kaptam idő pontot :) akkor tudom meg az afp eredményt is 21. én :) tehát akkor lesz a 18 hetes genetikai uh :)nálunk itt Debrecenben úgy van hogy be kel tölteni az adott hetet és utána nézik csak meg az ilyen vizsgálatokat.
2013. nov. 11. 16:18
 9/10 anonim ***** válasza:
Értem, jól van akkor. Csak azért szóltam, hogy nehogy esetleg elnézd a naptárt és túl későn menj! :)
2013. nov. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem, nem mikor megyek az orvoshoz direkt ugy adja az időpontot hogy akkor menjek mikor kell :)
2013. nov. 12. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!