Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Januarra kiirt kismamik! Hogy...

Januarra kiirt kismamik! Hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Izgultok e? Milyen nemu a baba? Hany kg-t hiztatok?

Meseljetek!!!


2013. nov. 13. 11:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Január 6-ra vagyok kiírva, már nagyon várom. Van egy 11 éves kisfiam és egy 2,5 éves kislányom, és most ismét kisfiam lesz.

Hétfőn voltam 32 hetes és eddig 6kg plusznál tartok.

A 30. héten a doki 1900-2000 grammra becsülte.

2013. nov. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Én január 26-ra vagyok kiírva. Ismét kisfiam lesz, már van egy 2,5 éves ördögöm.

1-2 kg-ot híztam, mert terhességi diabéteszem van, a 20. héttől diétázom, úgyhogy ez mind a "babás" járulék. 1220 grammra becsülték a 28. héten.

Izgulni nem izgulok, inkább a készülődést várom. Lassan megvan minden babaholmi, tegnap megvettük a bútorokat, úgyhogy pár héten belül elkezdem a rendezgetést.

2013. nov. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Január első hetében jön a kislányom :) 1500 grammra becsülték 30 hetesen és +12kg-nál járok :)
2013. nov. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Sziasztok!!!

Januar 19-re vagyok kiirva! +10kg van mar rajtam, nem baj majd lemegy:D

Kislanyom lesz, elso baba :)

En nagyon izgulok, hogy mi lesz(marmint a szulessel)

Sokat rogdos a babam!

2013. nov. 13. 12:38
 5/16 anonim ***** válasza:

Sziasztok !


Én január 30-ra vagyok kiírva, kislány lesz és szintén első baba. :) Plusz 10 kg-nál tartunk mi is, de most diétáznom kell, mert a doki szerint sok lesz a hízás. :( Remélem a végére nem jön fel nagyon sok. Már várom, hogy kibújjon a babóca. :)

2013. nov. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Szia.Január 17re vagyok kiírva,de az én számításaim szerint 15re (ápr.10 az utolsó menzesz).

Kisfiúnk lesz,akit Dominiknak hívnak.Elég gyorsan telnek már a hetek,de én mégis annyira türelmetlen vagyok.Nagyon várjuk őt,már minden készen áll,annyi,hogy decemberben kezdek el mindent kimosni és vasalni.Jövőhéten megyünk a 32 hetes uh-ra,kíváncsi vagyok,hogy mennyire tippelik őt.3 hete +8kg-nál jártam,azóta már min 10,de nagyon vizesedek,remélem felesleg nagy része a víz súlya.

2013. nov. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Mi is megvagyunk mindennel, csak a mosas es vasalas van hatra. Holnapra tervezem, hogy a babaszoba is meglegyen, vagyis minden a helyere keruljon:)

Nagyon szeretek a baba cuccokkal foglalkozni. Alig varom a januart. Remelem ki huzzuk addig.

Mostanaban nagyon sokat kemenyedek:(

2013. nov. 13. 15:19
 8/16 anonim ***** válasza:
szia január 3-ra vagyok kiírva,és izgulni nem izgulok inkább várom már hogy túlegyek a szülésen:)nagy a hasam már nehéz mozgolódás és az éjszakai pisilni járás kikészít:)egyébként minden ok...van egy 2,5 éves örökmozgó fiam így hízni nem nagyon híztam 3 kg -ot. Még mindig nem tudjuk a baba nemét összeszorítja a lábát állandóan mikor néznék:):)30 hetes uh-n 1700 gr volt a becsült súlya.A babacuccok megvannak még a mosás vasalás hiányzik.
2013. nov. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Szia! Január 6-ra vagyunk kiírva, és kislányunk lesz akit Réka Noéminek fognak hívni. Eddig 5kg plusznál járok. Ma voltunk ultrahangon 1740g-ra becsülték. Én azért egy kicsit izgulok a szülés miatt is meg, hogy minden rendben a babával is!
2013. nov. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Január 9- re várjuk a kislányunkat, 31. héten 1500 grammra becsülték, 8 kiló plusznál járok, én már nagyon várom a januárt, kicsit izgulok, de nem vészes, első baba. A készülődést nagyon élvezem, a kezdő cuccok nagy része megvan már, csak apróságok és ápoló cuccok hiányoznak.
2013. nov. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!