Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagy baj ha heti 1x megengedek...

Nagy baj ha heti 1x megengedek magamnak egy lángost vagy egy hamburgert?

Figyelt kérdés
Sajnos alapból hízós fajta vagyok, még a levegő is meglátszik rajtam. Viszont mióta terhes vagyok csak az ilyeneket kívánom, amik nem éppen kalória szegények. Napközben, vagy reggel eszem és heti 1x engedem meg magamnak, de sajna mindennap meg tudnám enni. Sokat hízhatok így ? 9 hetes vagyok
2013. nov. 18. 11:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem attól a heti 1 hambitól vagy lángostól fogsz elhízni.

Ha nincs egészségügyi indokod a diétára, akkor csak neked kell megítélned, mit engedhetsz meg magadnak. Mi ezt nemigen tudjuk eldönteni.

2013. nov. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ha csakk heti egyszer eszel iylet akkor nem elsz gond. Egyébként sokan vannak akik az elején csak a ch-ot kivánják.
2013. nov. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

Én heti egyszer - sőt, többször is - simán megengedném magamnak. Sztem ha mozogsz mellette, akkor nem fogsz hízni.

Az előző terhességemnél én az első három hónapban csak és kizárólag McDos hamburgert tudtam enni, minden mástól hánytam. 13 kilot híztam a végére, egyikünknek sem lett semmi baja. Jelenleg 4 hete csak joghurtot, gyümölcslevest és pudingot tudok enni. Azt is minimálisat. Szóval én a helyedben tolnám a lángost és a hambit.

Szintén 9hkm.

2013. nov. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyél nyugodtan. Nálam heti egyszer-kétszer egy sajtburger lecsúszik. Ami neked jó, az a babának sem lehet rossz. Én ma például bezabáltam egy jó adag hurkát kolbásszal és fincsi kenyérrel. Egészségedre és a babáéra is! :)
2013. nov. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Ha tudom, mellőzöm, de ha napok óta kívánom akkor megeszem :)
2013. nov. 18. 16:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Normál testalkatú vagyok, nem ettem soha többet a terhességem alatt, nem voltam kívánós, rengeteg gyümölcsöt ettem, most a 36. héten tartok 10 kg-nál. Szóval vigyázz a súlyodra, mert a végén a sok kiló nélkül is eléggé nehéz!
2013. nov. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Van már egy fiam, de vele nem kívántam semmit :)
2013. nov. 19. 06:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!