Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetes kismamák, mire...

22 hetes kismamák, mire számíthatok?

Figyelt kérdés

17 hetes terhs vagyok, semmi tünettel, csak a baba mocorog.

Kiváncsi lennék, hogy a következő 1 hónapban miket fogok tapasztalni.


Elmondanátok, hogy milyen volt az elmúlt hónapotok? (17-22 hét)


Köszi!


2013. nov. 18. 14:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Igazàból egyre intenzívebb mocorgàsok.nàlam ilyenkor kezdődött a gyomorégés.ha sokat setaltam akkor nagyon megfàjdult a làbam.de ezek még mindig vannak.26hkm
2013. nov. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2013. nov. 18. 17:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne mert én meg 18 hetes vagyok :)
2013. nov. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor skubizzuk együtt a válaszokat! :)
2013. nov. 18. 17:22
 5/7 anonim ***** válasza:
23 hetes vagyok ikerbabákkal. Sokat mocorognak, estére zsibbadnak a kezeim, ha sokat állok vagy sétálok fáj a derekam. Néha nem tudok aludni, néha meg álomkóros vagyok. De amúgy nem panaszkodhatom.
2013. nov. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia, 23 hetes vagyok, és nekem is egyre többet mocorog a babám. 20 hetesen éreztem először, már kezdtem aggódni, hogy miért nem érzem. Na azóta behozta a "lemaradást", mert reggel és este egy perc nyugta sincs :-D Ilyenkor kezdődik az élet. Én aludni nem tudok rendesen, de mondjuk ez az első perctől kezdve így van. Van szoptatós párnám, na hát az egy fantasztikus találmány. Én csak javasolni tudom. Van amikor ég a gyomrom, és nem bírom már az egész napos jövést-menést. Próbálok egyre többet pihenni, mert estére fájnak a lábaim, és a baba sem bírja, ha sokat dolgozom, akkor estére keményedik a pocakom, és jöhet a magnézium. Ha sok neki egy nap, akkor jelez, és tudom, hogy vissza kell venni. Ezen kívül hál istennek semmi bajom.
2013. nov. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! :)
2013. nov. 18. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!