Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik héttől csinálnak...

Hányadik héttől csinálnak csak hasi ultrahangot?

Figyelt kérdés
nekem a 10. ig csak 3 huvelyit es most ha megyek a 16. ban akkor milyen lesz?
2007. okt. 5. 09:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Az már 100% hogy hasi ultrahang lesz. Nekem a 7. és a 9. héten hüvelyit csináltak és a 12.-en már hasit.
2007. okt. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű,hogy hasi lesz.Nekem már az 5.-6. hétnél is azt csinált a doki.Orvosa válogatja.Gratulálok a babához.
2007. okt. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
szia nekem is hasi uh-t csinált a doki pedig akkor még csak 5 hetes voltam. viszont a magándokim már egyből hüvelyivel kezdte!
2007. okt. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
16 előtt mész 12 hetesre is. Nekem a 12 hetes is hüvelyi volt. Azt mondta a doki és olvastam is hogy ez azért jobb mert ilyenkor még jobban látszik és jobban kiszűrhető ha valami nagyobb baj van. És mivel Ő még elég kicsi:) úgy több mindent lát. Üdv egy 15 hetes kismama:)
2007. okt. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!