Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek volt méhen kívüli...

Akinek volt méhen kívüli terhessége milyen vérzése volt? Hogyan vette észre?

Figyelt kérdés
Szúró fájdalmat érzek odalenn(petefészek, méh, hüvely), néha végbél felé is sugároz, élénk piros vérzés, nyúlós piros darabok jönnek ki...
2013. nov. 18. 21:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Ezek mellett van pozitív terhességi teszted, vagy megállapított terhességed?

Ha nincs, akkor csak egy fájdalmasabb menzesz. Ha van, inkább menj orvoshoz, mert akár méhen kívüli, akár vetélés, jobb, ha látnak.

2013. nov. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
ha van pozitív teszted akkor irány a doki! Egyébként volt élénk volt sötét darabos vérzés.
2013. nov. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Ma kellett volna amúgy megjönnie, de reggel halvány csík volt a tesztemen, de lehet csak szellemcsík volt. Nem védekeztünk már egy ideje. Korábban már volt egyszer méhen kívüli terhességem, de arra csak a 7.-ik héten jöttünk rá, mert addig semmi jele nem volt. Az élénk piros vérzés miatt kételkedek, meg hogy ilyen hamar jelentkeznem a fájdalmak, amik azért hasonlítanak a korábbiakhoz. Az előbb mikor pisiltam fekete darabokat is láttam. Ha reggelre nem javul lehet bemegyek kórházba a munkahely helyett. Csal ezt a cégünknél nem tolerálják, nincs betegszabadság, táppénz, nincs helyettes stb...
2013. nov. 18. 21:59
 4/17 A kérdező kommentje:
Telefonról írtam, bocsánat az elírásokért.
2013. nov. 18. 22:00
 5/17 anonim ***** válasza:
Mostanában kellett volna megjönnie?Mert akkor én arra gyanakszom,hogy próbálkozott megtapadni a baba,de nem jött össze,és most egy erősebb menzesz kíséretében távozik.
2013. nov. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
szia! nekem kétszer is volt,és mindkettő életveszélyes kürtrepedéssel és hasűri vérzéssel járt. Pozitív teszt, utána két héttel barnázás, éles késszúrásszerű fájdalom,kisugárzott a végbéltájékra, ájulásérzés,majd erős vérzés, kifele, és akkor már befele a hasüregbe is. Mindkétszer olyan súlyos volt,hogy hajszálon múlott az életem. mindkét petevezetékem így kivették,hisz szétrepedtek, de most várjuk lombikbabánkat,és minden rendben:)9+5napos kismama
2013. nov. 19. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Talán most jobban vagyok kicsit, igaz az éjjel nem sokat aludtam. Lehet spontán vetélésem volt/van, bár szúr a petefészkemnél...
2013. nov. 19. 07:06
 8/17 anonim ***** válasza:
Pár nap múlva ellenőrizd teszttel. Ha ugyanúgy van csak akkor orvos!
2013. nov. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Elállt a vérzés, most már nem is fáj. Ezt nem értem...
2013. nov. 19. 21:46
 10/17 anonim ***** válasza:
Tesztelj,és keress fel egy orvost.
2013. nov. 20. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!