Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek volt méhen kívüli...

Akinek volt méhen kívüli terhessége milyen vérzése volt? Hogyan vette észre?

Figyelt kérdés
Szúró fájdalmat érzek odalenn(petefészek, méh, hüvely), néha végbél felé is sugároz, élénk piros vérzés, nyúlós piros darabok jönnek ki...
2013. nov. 18. 21:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Mi újság kedves Kérdező?
2013. nov. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Szia! Holnapra van időpontom orvoshoz, azt hiszem a méhen kívülit kizárnám. Megjön érzésem van azóta is, meg néha fájnak a melleim. Holnap talán többet tudok majd. Köszönöm az érdeklődést!
2013. nov. 27. 16:31
 13/17 anonim ***** válasza:
Írnál, mi lett veled? köszi
2013. dec. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki kisbaba lesz, remélem legalább is. Este megyek megint uhra. Múlt héten megvastagodott méhnyálkahártyát, abban felritkulàst, és ott abban volt egy icipici folyadék tartalmú képlet, talán petezsák. Kaptam ureogestant a vérzés miatt. Nagyon remélem szépen növöget majd.
2013. dec. 3. 13:16
 15/17 anonim ***** válasza:
Hát ezek csodálatos hírek! Írsz este, mi volt uh-on? Megkérdezhetem, mennyire véreztél? Én szombaton teszteltem pozit, de aznap elkezdtem vérezni. Hétfőn, kedden (ma) is pozi a teszt, de mára már teljesen mensisen vérzek. Nem hiszem, hogy megmarad, de hátha...
2013. dec. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Voltam! Nőtt szépen, így a doki 4 hetes terhességet írt a papíromra. Szerintem ciklus legvégén fogant, mensi előtt közvetlenül. A vérzésem olyan volt, hogy egyik pillanatról a másikra elkezdtem vérezni, élénk piros volt, mintha elvágtak volna egy eret. Néha volt benne ilyen nyálkás-nyúlós izé. Ahogy jött a vérzés, úgy el is állt, pár órás volt. Szurkálást éreztem odalenn, meg érzékeny volt (még most is) a hasam alja. Tudtam, hogy nem rendes mensi, sosem volt ilyen előtte.

Neked meg szorítok nagyon! Majd írj!

2013. dec. 3. 22:37
 17/17 anonim ***** válasza:
Jaj de örülök neked :) szuper hírek ezek!
2013. dec. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!