Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4+1 hetes vagyok. Normális ez...

4+1 hetes vagyok. Normális ez a "majdnem megjön" érzés? -nem tehetek semmit ellene?

Figyelt kérdés

Volt már egy missed-em, és most,hogy ismét sikerült a babó nagyon bánt, hogy egész nap furán fáj a derekam, mindkét petefészkem, inkább a bal, és a méhem.Feszül,húzódik.Nem emlékszem,hogy az elsőnél is ilyen lett volna, csak az előtt,hogy elvesztettem. Holnap kérek időpontot, remélem az orvos tud még a héten fogadni, addig is irnátok nekem tapasztalatokat ez ügyben?

Előre is köszönöm.


2009. nov. 18. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
második banbámat szűltem és nekem is fájt sokat a hasam tágúlt a méhem.Den agyon drukkolok:)
2009. nov. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem is nagyon fájt, szúrt a hasam a 4.-a 6. hétig. nem volt kellemes, és volt aki méhen kívülivel riogatott.. :-S most 9htes vagyok, és már elmúltak. ez normális. anno a dokim azzal nyugtatott, hogy amíg nem vézek, és nem görcsöl olyan erősen a hasam h felkelni se meg kiegyenesedni sem tudok, addig nincs gond. pihenj sokat, az nekem is segített, és szedj magne b6-ot. az is jót tesz.
2009. nov. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igen én is szedem a Magne B6-ot napi 3 szemet.
2009. nov. 18. 22:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét kisfiamnál görcsölgetett az elején az alhasam és a derekam, pont, mint neked. Aztán a 9.-10. héten múlt el. Szerintem ez normális.
2009. nov. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálam az első Manócskámnál volt ilyen érzés, nekem a 13. héten múlt el. Amíg nem jár vérzéssel, és nagyon erős görcsökkel, addig ez természetes. Ilyenkor ha megteheted akkor feküdj le, és lazítsál.
2009. nov. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!