Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szedett valaki antibiotikut...

Szedett valaki antibiotikut abban a hónapban mikor megfogant a baba és csak aztán derult ki a terhesség?

Figyelt kérdés
Huvelyben baktériumot találtak arra kaptam antibiotikumot vasárnap elmaradt a menzim szerdán halvány pozitív. Nem tudom hogyan tovább károsodhatott- e baba?
2009. nov. 19. 09:22
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én húgyhólyaggyulladásra szedtem antibiotikumot,de nekem ott a kórházban csináltak is tesztet,mert én kértem, h ne röntgenezzenek,mert sztem terhes vagyok!

Pozi lett,de akkor is kellett antibiotikum,mert többet artott volna a betegség mint a gyógyszer!

Sztem ez a hüvelyi fertőzésnél is így van!De szólj a dokidnak,minél előbb,lehet h akkor ír másikat!

Amúgy gratulálok!

37+4 km

2009. nov. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én mandulagyulladásra szedtem antibiotikumot, csak utána derült ki, hogy babát várok. Én is megijedtem, mert még fogamzásgátlót is szedtem... a dokim megnyugtatott, hogy ha ilyen előzmények mellett megtermékenyült a petesejt és meg is tudott tapadni, akkor az csak nagyon erős, egészséges lehet. Vagyis a mindent vagy semmit elv működik. A kislányom makk egészséges, fantasztikus kislány, igaza volt a dokinak :)
2009. nov. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

En hugyuti fertozesre szedtem antibiotikumot, es csak utana derult ki, hogy terhes vagyok. Utana is szedtem meg, de akkor mar doki tudta a terhesseget es aszerint irt fel. Amit elozo hozzaszolo irt, azt en dokim is mondta: minden vagy semmi. Ha gyogyszerszedes es egyeb karos dolgok mellett is megtermekenyul a petesejt es meg is tapad, akkor elvileg eros, egeszseges terhessegre lehet szamitani....a termeszet igencsak szelektiv. En antibiotikum szedese mellett neha-neha meg vernyomasra is szedtem valamit, plussz napi 1 doboz cigi es vagy 1 liter kave es igy is megmaradt a terhesseg. Persze amiota tudom, a karos szenvedelyeimrol lemondtam, gyogyszert meg csak akkor szedek, ha doki mondja (szerencsere nem kell).

Kellemes babavarast!

32+5 hetes pocis

2009. nov. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a válaszokat! Új reményt adtatok. Minden vágyunk ez a baba volt. Valamivel tobb mint másfél éve probálkoztunk sikertelenul és most láss csodát mikor a legkevésbé volt megfelelo az idopont és mikor legkevésbé számítottam rá most tesztelek pozitívat! Remélem minden rendben lesz igyekszem csak a jóra gondolni és boldogan nézni a jovobe. Kívánok nektek is jó egészséget boldog babázást és a babásoknak pedig konnyu problémamentes szulést.
2009. nov. 19. 15:10
 5/10 anonim ***** válasza:
Uccso vagyok. Neked is minden szepet es jot kivanok. Es csak pozitivan allj mindenhez! Tuti minden rendben lesz!
2009. nov. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nektek is minden szépet és jót, boldog, problémamentes babavárást kívánok!!!
2009. nov. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

SZIA!

Ne idegeskedj,van,hogy terheség alatt is irnak fel antibiotikumot,mert a betegség lefolyása igy felgyorsul-elbb meggyógyulsz.És rozabb lenne,ha nem kapnál.

2009. nov. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én allergia gyógyszert, azaz szteroidot szedtem. :) Egészséges mint a makk, hál Istennek!
2009. nov. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én 9 db szurit kaptam (olyat amik kismamák nem kaphatnak) 2 gyökérkezeléshez egyszerre és röntgeneztek is kb. 3 hetsen! Még csak 15 hetes vagyok de eddig minden hibátlanul ok és az is marad, mert így kell lennie! :)

Dooki is azt mondta, hogy ilyenkor még nem baj!

Boldog Babavárást!

2009. nov. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Total ketsegbe estem mi lesz most hogyan igy tovabb hullamoznak bennem az erzelmek. Egyszer biztos vagyok benne hogy minden rendbe maskor meg elfog a ketsegbeeses. Az orvosom egyatalan nem mondott semmit csak hogy talan nem lehet baj. Nekem kell eldonteni meg-e akarom tartani.
2009. nov. 23. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!