Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség kontra meg/felfázáso...

Terhesség kontra meg/felfázások? Mennyire befolyásolja a már meglévő mangzatot vagy babát az ilyen jellegű dolog?

Figyelt kérdés

Ha folyamatos megfázásnak és felfázásnak van az ember kitéve, állandóan betegeskedik, az mennyiben befolyásolja, hogy babája beteg lesz, vagy elvetél? Nekem volt egy 29 éves nővérem, aki hasonló tünetek miatt örökletes betegséget adott gyermekének (bármilyen pici ütést szerez, vérhólyagok és lila foltok lesznek rajta, a körme helyén pedig sebek vannak, és nagyon csúnyák), ő maga pedig egy nyirokcsomóbetegséget(másnéven: Nonhochkin Linphoma-t kapott). Ő meghalt már 4 éve.

Van valami köze a dolgoknak egymáshoz? Érdekel, tényleg.


22/N


2009. nov. 19. 12:02
 1/2 anonim ***** válasza:
A kérdésed meg is válaszoltad! Igaz, ez alkat függő is. Ha hajlamos vagy a meg és felfázásra akkor öltözz fel jól. Én is az vagyok, a terhességeim alatt jobban vigyáztam magamra, ennek ellenére sikerült két-három alkalommal felfáznom. A babámon egyenlőre semmi tünet nincs, a másik még a pockomban van.
2009. nov. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A dokim szerint a lázmentes megfázás nem károsítja a bébit!Sok-sok gyógytea,és C vitamin...

16 hetes influenzás (szezonális)

2009. nov. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!