Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek gyorsan eltelt a...

Nektek gyorsan eltelt a harmadik trimeszter?

Figyelt kérdés
Én a 28. héttel most léptem be és érdekelne nagyon :-)
2013. nov. 21. 14:19
 1/10 anonim ***** válasza:
nekem valahogy az egész nagyon gyorsan eltelt, főleg a másodiknál...
2013. nov. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32. hetet töltöttem be tegnap. Ugy érzem egyre lassabban megy az idő. Nekem most rossz a közérzetem, nem az elején volt. A 3. gyerkőcömet várom.
2013. nov. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is tegnap töltöttem a 32.hetet,első baba és nagyon lassan telik az idő :/ A vége felé még lassabban fog...
2013. nov. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Vánszorgott az idő, én kb. a 32. héttől be voltam sózva teljesen, hála Istennek a 38. héten megszületett. :)
2013. nov. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
valahogy a 7. Hónaptól nyomott egy ideget a baba,borzalmasan fájt az egész jobb lábam,éjjel felkeltem a combfájásra,szóval én boldogan mentem vajúdni,mert azért nem egy túl kényelmes történet már a vége:)
2013. nov. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Oh, csajok! Ne rémísztgessetek! :-D:-D:-D
2013. nov. 21. 15:13
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon gyorsan eltelt :)) most kezdett lassan telni az idő az utolsó héten 39+4 hetes vagyok, és most érzem h már teher. Eddig simán ment minden még futotam is a busz után most már a séta is alig megy :( :D
2013. nov. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
37. hétben vagyok, nekem gyorsan elment eddig, pedig nagyon sok probléma volt nálam(fizikálisan). Most már siettetném az időt, mert már nagyon nehezen mozgok(sok a víz)
2013. nov. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
38+6 hkm vagyok, nekem eddig nagyon gyorsan telt el.Az első trimeszteres émelygést és álomkórságot nem számítva könnyen viselem eddig a terhességet. Se vizesedés,se durva derék vagy hátfájás nem volt ( kétszer fájt a derekam nagyon a harmadik trimeszterben,de a pihenés és a meleg takaró alá bújás 1-1 este alatt megoldotta problémát. ) A séta már kicsit megerőltető hosszabb távon, de azért igyekszem még minden nap kimozdulni. Az itthoni munkákból is kiveszem a részem: mosok, teregetek, vasalok, főzök, port törlök... a hajlongással járó fürdőszoba takarítás és porszívózás, valamint a nagybevásárlás a férjemre marad.
2013. nov. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
az volt a leghosszabb... a 38. héttől megállt az idő.
2013. nov. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!