Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok és...

5 hetes terhes vagyok és szeretnék valami megoldást a gyomorégésemre?

Figyelt kérdés
Tudna nekem valaki valami gyògyszer mentes ötletet adni a kínzó gyomorégésemre? Kerülöm az olyan ételeket, italokat amik nem tesznek jót de hiába!?

2013. nov. 21. 21:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem a fagyi, a tej és a danonino segít.
2013. nov. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igyál salvus vizet, a legjobb!
2013. nov. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Rennie, szódabikarbóna, citromos víz, tej. Bár nekem már csak a kitartás segít! :D 34 hkm
2013. nov. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

sokszor keveset kell enni, kerulni a savas gyumolcsoket es lehetoleg rajonni mitol van.

nekem csak a Rennie segitett az akut gyomoregesnel, es kemeny dieta, pl. a pizzan levo paradicsom is mar gondot okozott

2013. nov. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat:) A szódabikarbóna eszembe sem jutott pedig ösi segítség:-) és persze amit csak lehet megprobalok mert ez kissé elviselhetetlen!
2013. nov. 21. 21:43
 6/11 A kérdező kommentje:
Ja és kedves 3-as válaszolo sok kitartast és sok egészséget nektek!:-)
2013. nov. 21. 21:44
 7/11 anonim ***** válasza:
Szódabikarbónát terhesség alatt nem szabad szedni.Nekem a sokszor kevés étkezés vált be és megemeltem a párnám,mert amúgy teljesen laposan aludtam mindig.Rennie-t egyszer próbáltam az is jó volt,de azt már nagyon a végén fedeztem fel magamnak,így nem volt rá tovább szükség.
2013. nov. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Repceméz
2013. nov. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
háztartási keksz ès hideg tej!
2013. nov. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szia nekem is a SALVUS víz segített, már 2-3 korty is elég volt belőle és szinte azonnal hat.terhesség alatt is bátran használhatod!előtte szódabikarbónáztam, meg kekszet rágcsáltam de sokszor kellett és nem is volt olyan hatékony. a víz 1.5l-es kiszerelésben kapható gyógyszertárban, vagy áruházban is kb. 600-700Ft, de megéri mert nagyon jó és sokáig kitart!!!!
2013. nov. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!