Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen ételeket kívántok? Van...

Milyen ételeket kívántok? Van ennek vmi jelentősége?

Figyelt kérdés

Amióta babát várok, gyakorlatilag folyamatosan eszem. Néha csak tejterméket kívánok, aztán sok ideig halat, sajnos van, mikor édességet...

Ti miket? És előző terhességekhez képest nálatok változó a mostani kívánósság? KÖszi!


2013. nov. 21. 22:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Nallam paradicsomleves orulet volt. Olyan nap is volt, hogy reggelire, ebedre meg vacsorara is paradicsomlevest ettem. A hazilag keszitett volt a kedvencem de ha nem volt akkor johetett a konzerv vagy a zacskos paradicsomleves is. Olyan 16 hetesen kezdodott ez az orulet es eltartott a szulesig. Februarban lesz 4 eves a kisfiam. Masodik terhessegem nem volt igy ahoz nem tudok hozzaszollni. Boldog babavarast. :)
2013. nov. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

KÖszönöm :) Nekem a harmadik, és bár mindeggyikkel rengeteget ettem, most mintha az elsőhöz volna hasonló.

Na majd te is megtudod a következő(k)nél :)))

2013. nov. 21. 23:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem az első fiammal nem kellett semmi. Most várom a második babát, 9 hetes vagyok, de hagymát ennék hagymával. Mindenhez kell a hagyma, de nem tudom miért. :D
2013. nov. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én az első pár hónapban megvesztem a savanyúért. Citromos, ecetes dolgok, savanyúkáposzta minden mennyiségben! Első terhesség, fiút várok :) 33. hét
2013. nov. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Milka egész mogyorós csoki :)
2013. nov. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Elsö terhesség.Az elsö hónapokban a savanyut ettem savanyuval.Most a vége felé inkább édeset ennék,kisfiut várok :)

30hkm

2013. nov. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

KÖszi mindenkinek :)

Ezek szerint azért vannak átfedések.

JÓ babavárást és naaagy hűtőürítéseket mindenkinek :))))

2013. nov. 22. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!