Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valami módszer hogy...

Van valami módszer hogy megállapíthassam otthon korai terhességem még él?

Figyelt kérdés
11 hetes vagyok, múlnak a tüneteim...az egész napos hányingerem már csak néha jön elő. a mellem sem fáj már olyan borzalmasan, felfújódva sem vagyok 2-3 napja. Jövőhéten uh addig meghalok az idegességtől...
2013. nov. 22. 09:18
 1/8 anonim ***** válasza:
szia ne aggódj nekem szinte az egyik napról a másikra múltak el a tünetek az elején ,amugy sem voltam sokat rosszúl. Nincs miért aggódnod minden rendben lesz.
2013. nov. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia.Neidegesskedj mert pont ilyen tájban múlnak a tünetek,rosszullétek.Igaz nekem csak mellbimbo fájdalmaim voltak,de az is hol van hol nincs.Neaggodj biztos minden rendben van :)
2013. nov. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
1 es vagyok a kérdésedre a válasz azt csak uh val tudják meg nézni hogy minden rendben van e a babával. ha nincs erős görcs esetleg vérzés akkor nincs mitől aggódnod
2013. nov. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Esetleg Angelsound szivhangfigyelo. De ha nem talalod meg akkor azert izgulsz :) (ilyenkor valami extra edeset eszek,es egybol mocorogni kezd,es megtalalom a pici szivhangjat)
2013. nov. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha van otthon ultrahangod, azzal meg tudod állapítani :). De ne aggódj, ilyenkor már múlhatnak a tünetek. Szívhangfigyelő ilyenkor még nem valószínű, hogy mutatja a szívhangot. Légy türelmes, nem tudsz mást tenni.
2013. nov. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mondanám, hogy vegyél otthoni dopplert, de én a 19. hétig nem találtam meg vele a baba szívhangját, így csak még idegesebb lettem. Majd a 20. hét után már talán nyugodtabb leszel, ha érzed a baba mozgását, bár én most a 28.héten is sok minden miatt tudok aggódni :-) Kicsit ezeket háttérbe kell szorítani. Én mindig azt mondogatom, hogy erős a kisfiam, még nálam is erősebb és meg kell bízzak benne :-) A tünetek pedig azért múlnak, mert lassan a második trimeszterbe lépsz és az egy kicsit nyugisabb időszak. Élvezd ki! Én nagyon szerettem! Most a harmadik trimeszterre már elnehezedtem, minden nehezebb. Szóval, ne aggódj! Bízz a babában!
2013. nov. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én ugyanúgy voltam, mint te 11 hetesen. Annyi különbséggel, hogy én örültem annak, hogy múlnak a kellemetlen tünetek.

Nem kell mindenen parázni, mert ugyanilyen parázós lesz a gyerek is. Élvezd a terhességet!

2013. nov. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Punccciipiiiijj
2020. júl. 29. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!