Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan köztetek, akinek a...

Van olyan köztetek, akinek a 12 hetes vizsgálaton kislányt jósoltak, és az is "maradt" a babája?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam 12 hetes vizsgálaton, és kértem a dokit, lessük meg valahogy a baba nemét...mondta, hogy ilyenkor még nem 100% a jóslat, de pont alulról láttuk a kicsit, és azt mondta a dokim, nem lát kukit, inkább kislányos a kép...van már egy kisfiunk, és nagyon szeretnénk egy kis hugicát, vajon mennyire kezdhetek örülni...próbálom nem készpénznek venni, ahogy a dokim is mondta, na de hát már erősen elkezdtem gondolkodni a lányneveken :D

Veletek hogy volt?


2013. nov. 22. 10:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Azért még tényleg ne vedd készpénznek,még bármi lehet.Nekem 2 lányom van és mindkettőt már a 12-13 héten megmondták,szóval nálunk bejött:-)
2013. nov. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Velem úgy volt, hogy 4 hete voltam 12. heti genetikai UH-n, ahol a kislányra tippelt a doki. Tegnap előtt voltam a magándokimnál, ő meg azt mondta kisfiú, és mutatott is valamit a lába között...:)

Hát most már nem tudom. Talán a 18. heti genetikai UH-n majd pontosan kiderül. Amúgy nekem teljesen mindegy mi lesz, még úgy is, hogy van már egy fiam!:)

2013. nov. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én nekem a 12 heti uh-n azt mondta inkább lány, mint fiú. Azóta ez a vélemény nem változott. :)

29hkm

2013. nov. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
12. héten a 2. lányomat 80%-an lánynak tippelte a doki (bejött) első lányom a 16.-héten fiúnak tűnt még képet is kaptunk a csomagról :) aztán kiderült, hogy az inkább köldökzsinór lehet. A 18 hetesen viszont már egyértelmű volt.
2013. nov. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én semmit nem tudtam felfogni, annyira el voltam szállva amikor megláttam a babát:) de a férjem oda tudott figyelni amikor a doki kinagyította azt a bizonyos részt és szerinte is több mint egyértelmű volt hogy a gyerek bizony kislány. Végül lány lett:)De szerintem azért ne vásárolj be még rózsaszín cuccokat, hallottam már sok meglepetésről:)
2013. nov. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem a 12. heti genetikai UH-n (Istenhegyi út Bp, profi gép, profi genetikus orvosok) azt mondta a doki, hogy lánynak tippeli, de még ne fessük a szobát rózsaszínre. A 18 hetesen már közölte, hogy vehetjük a rózsaszín festéket :)

Remélem "az is marad", mert hallottam már olyat, hogy végig másnak nézték, aztán a szülőszobán jött a meglepetés...

2013. nov. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Igen,a 12.-ik hetin rákérdeztünk,azt mondta,valószínű kislány,azóta majdnem minden uh-n megkérdeztem,azt mondta,még mindig az. :D
2013. nov. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ja bocsánat,31.hetet töltöttük pénteken, 7 es voltam :)
2013. nov. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!