Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van köztetek olyan Anyuka,...

Van köztetek olyan Anyuka, aki azért szült hamarabb, mert mindig volt mit csinálnia, és nem volt ideje pihenni? Ott volt több gyerek háztartás stb.

Figyelt kérdés
Nem félek ettől, csak megkérdezem
2013. nov. 18. 11:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Első két gyerekemet 38. héten megszültem.

A harmadikkal amikor terhes voltam, dolgoztam, elhordtam oviba-bölcsiben a nagyokat, lakás felújítást "vezényeltem", költözködtünk (a 37. héten), volt egy csomó egészségügyi nyavalyám, és 41+6-ra szültem meg végül, 5 nap kórházzal előtte.

Többet "ugráltam", és emelgettem, mint valaha.

Szerintem nem ezen múlik.

2013. nov. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én szigorú pihenésre voltam ítélve, de ez 2 kicsi gyerek mellett nem volt teljesen kivitelezhető. Más is közrejátszott benne, de ennek is volt szerepe abban, hogy a kislányom a 33. hétre született.
2013. nov. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sajnálom, Kedves Második! Remélem attól függetlenül egészséges lett e gyermeked!? Na igen meg a rengeteg stressz....:(
2013. nov. 18. 11:51
 4/8 anonim ***** válasza:
37. hétig dolgoztam, 40+1 naposn császároztak (terv.volt, tehát akár még bent is maradhatott volna) , második terhességem ikerterh. volt, ott is terv.császár volt. 39+6 hétre lettek meg, pedig a másik gyerek miatt azárt nem feküdhettem egész nap.
2013. nov. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok, én úgy értelmeztem a kérdést, hogy nem a veszélyeztetettekre vonatkozik.
2013. nov. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem is a veszélyeztetettekre :)
2013. nov. 18. 11:56
 7/8 anonim ***** válasza:
sztem ezt nem lehet kiszámítani előre, ne stresszelj rajta
2013. nov. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem stesszelek és nem is félek emiatt....csak megkérdeztem
2013. nov. 18. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!