Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyógyszerek? Hogy szedjem őket?

Gyógyszerek? Hogy szedjem őket?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy kb 5 hetes vagyok, barnáztam, ezért tegnap előtt voltam dokinál. Írt fel Duphanstont(2x1), amivel nincs is gond. Viszont Magne B6-ot(3x1) is. Ezek mellé még szedek napi egy c-vitamint, és van itthon B komplex+folsav vitaminom. Ha ezt mindet szedem, nem lesz sok a B6 vitamin? A folsav tudom, hogy kell, de így meg nem merem szedni. Vegyek külön csak folsavat? Köszönöm előre is.
2013. nov. 22. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem kell mindet szedni. A c vitamint vedd ki, egyél helyette sok gyümölcsöt.
2013. nov. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A B vitamin vízben oldódó, nem zsírban, tehát elég nehéz túladagolni.

MIért nem szedsz egy terhesvitamint? Abban benne van minden, és akkor nem kell túlbonyolítani.

(Persze a Magne B6-ot azért szedd, hogy ellazuljon a méhed, gondolom azért írta az orvos.)

2013. nov. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm, de akkor a Magne B6 meg a B komplex+folsav? Mehet egyszerre?

[link] ilyen a B komplex..

2013. nov. 22. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!