Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek mikor kezdődtek a tünetek?

Nektek mikor kezdődtek a tünetek?

Figyelt kérdés
25-re nem várom, tegnap halvány pozit teszteltem. :) Azonban tüneteim nincsenek. Néha fáj a hasam, de más nem nagyon...
2013. nov. 23. 07:30
 1/8 anonim ***** válasza:

8. hét körül kezdődött az émelygés. Addig a pozitív teszten és az elmaradt menstruáción kívül semmi jele nem volt.


2-3 hét alatt az émelygés is lecsengett, azóta néha húzódó érzés van a méhemben, ahogy nő. Illetve furcsa szájízem lett, de úgy tudom, ilyenkor hormonálisan változik a nyál pH értéke.

2013. nov. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
már a kimaradt mensi előtt 1 héttel rossul voltam,és ez ki is tartott a 15. hétig
2013. nov. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Első gyerekemmel a nemvárt napján feszült a mellem, másodikkal már a nemvárt előtt 1 héttel szagérzékenység, szédülés.
2013. nov. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én pont ma vagyok 5 hetes és én sem vagyok rosszul. A melleim érzékenyek de azok sem mindig olyan erőteljesen...
2013. nov. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az elmaradt menstruáció napjától hánytam a 14. hétig, és szeptemberben teszteltem pozitívat, de még karácsonykor sem ettem meg semmit, mert még akkor is émelyegtem mindentől. Nem kívánom senkinek, örülj, hogy nincsen tüneted. :)
2013. nov. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

8-16.-dik hétig voltam nagyon rosszul. Nem kívánom senkinek, ráadásul a legnagyobb kánikulában nyáron. Szerencsére elmúlt, és enyhe savasodáson kívül, nincsen semmilyen tünetem.

29hkm

2013. nov. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. :) Persze örülök, hogy nincs tünetem, csak fura. Eddig két vetélésem volt, ezért aggódok kicsit. Őt már nem szeretném elveszteni!!
2013. nov. 23. 15:12
 8/8 anonim ***** válasza:
szia! Nekem 5.héttől volt émelygés, mellérzékenység, fáradtság.Megundorodtam az addig kedvenc jó reggelt kakaós keksztől,és roppanós virslitől, mai napig rá sem bírok nézni. ellenben a krumplistészta,amiért nem rajongtam,most favorit:) 7.héttől gyomorégés társult hozzá. Most vagyok 10+2 hetes, émelygés nagyon minimális, most már gyakori pisilés, és két óránként éhesek vagyunk:) ja 8.héttől megjelentek pattanások, ami nálam korábban sosem volt jellemző,még mensi előtt sem. Esténként továbbra is korán elalszom, nos nálam ennyi:) eddig:)
2013. nov. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!