Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit gondoltok nagyon pici 7...

Mit gondoltok nagyon pici 7 hetes terhességnél?

Figyelt kérdés

crl:9mm

egész megnyugtató végül is, a múlt heti uh-óta, akkor még egy sztk-s doki azt mondta hgy, 2mm crl és 14 mm petezsák, szabálytalan. életjelenség nem észlelhető, és már missed ab-al fenyegetőzött.

fogadtunk egy magánorvost, tegnap voltunk nála és 9.7mm crl volt petezsák méretét nem írta a papírra, és dobogott a szíve:) de van egy 14x5mm-es echomentes terület ami miatt már 2 hete barnázok, írt fel utrogestant rá. ma 7+5 napos khm vagyok. aki esetleg barnázott e miatt, rendben volt nála minden, mikor múlt el? van okom aggódni? a doki is 7 hetes terhességet írt a papírra. lehet túl parázom? bár melyik kismama nem féltené a terhességét? (első terhesség)



2013. nov. 23. 10:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem volt ilyen problémám sem nekem, sem a környezetemben, de a kérdés, hogy azt mondták, hogy az echomentes terület miatt normális a barnázás? Ha azt mondta, hogy ez így normális, akkor kicsikét azért megnyugodhatsz szerintem. Jól tetted, hogy ilyen helyzetben magándokit kerestél, én mondjuk azt hiszem ha továbbra is barnáznék, akár minden héten elmennék egy u.h-ra, (nagyvárosban vannak magán u.h-ok) tudom, hogy sok pénz, de én tuti ezt tenném. Amíg a baba nő, és van szívhang ne az ijesztgetésekre figyelj, te amit tenni tudsz, hogy szeded szépen pontosan a progi pótlást és imádkozol.

Nagyon remélem, hogy minden rendben.

Még az jutott eszembe, hogy ha nem mondta a doki, hogy az echomentes terület miatt természetes dolog a barnázás, én lehet felhívnék egy másik orvost is ezzel a kérdéssel, vagy neten vannak orvos válaszol lehetőségek, ott megkérdezném, ilyesmi. A lényeg a folyamatos orvosi, u.h-os kontroll, de hisz ezt úgy is tudod. Csak kicsit "melléd szerettem volna állni", hogy ne légy egyedül az aggodalmaddal, bocs, hogy érdemben nem tudok tapasztalatokkal segíteni:-) szurkolok!

2013. nov. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat:) azt mondta a doki h van egy kis leválás, az miatt barnázok, 3hét múlva kell újra mennem, probléma esetén azonnal. meg azt is mondta h sok terhességnél előfordul...
2013. nov. 23. 10:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Értem. Akkor szerintem azzal teszel a legjobbat a babudnak, aki ezek szerint teljesen egészséges, ha nem szorongsz, légy pozitív, foglald el magad:-)
2013. nov. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia én múlt héten töltöttem a 8. hetet akkor voltam orvosnál ultrahangon és nekem 17mm volt a picikém. Csak azért írtam hogy kb tudj viszonyítani. a 7. héten 10-12 mm a normál méret a 8. héttől 14-20 mm. Mire mész orvoshoz legközelebb addigra biztosan nőni fog a pici babád és nem lesz gond csak higgy benne és meglátod minden rendben lesz. Már most majdnem 10 mm és a lényeg hogy dobog a kis szíve. Pihenj sokat és ne idegeskedj! Boldog babavárást!
2013. nov. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Teljesen átérzem az aggodalmad, nálunk is első baba és az elején szétparáztam magam;) nekem is kisebb volt, mint kellett volna, nagyon féltem, de a magàndoki megnyugtatott. Az elején mindenféle méretek röpködnek, de csak az számít, higy dobog a szíve és nő. Később be fogja hozni a lemaradást és úgy tudsz neki segíteni ha nyugodt vagy, eszel és pihensz :) majd írd meg hogy haladsz :))
2013. nov. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszotokat mindenképp megírom hogyan haladunk:) boldog, és gondmentes babvárást mindenkinek:)
2013. nov. 24. 10:01
 7/7 A kérdező kommentje:

sziasztok, bocsi h eddig nem irtam, de mara mar 14+1 hetes km vagyok:) a 10 heten elmult a barnazas teljesen, azota semmi gond nincs (kopp-kopp) utoljara 12+6 hetesen voltam dokinal akkor 72 mm volt a pici, meg nagyobbnak is mondtak 13+3 napos terhesseget irt akkor a papirra:)))

azert irom le, ha valaki esetleg hasonlo cipoben jart/jar, egy kis nyugtatas celjabol:)

2014. jan. 8. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!