Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha október 28-án volt ovuláció...

Ha október 28-án volt ovulációm, akkor a holnapi vizsgálaton már lehet szívhang?

Figyelt kérdés
November 11-én teszteltem először, akkor pozitív lett már. Elvileg holnap leszek 6+2 hetes terhes. Egy cikkben azt olvastam,hogy magzati korban 3 hetes és 1 napos magzatnak már van szívhangja. Annyira izgulok, hogy mi lesz holnap!
2013. nov. 24. 09:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha tényleg akkor fogant és nem később akkor esélyes.
2013. nov. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Biztos hogy akkor, mert akkor volt nagyon sok nyákom, és éreztem végig a beágyazódást, végig mensis görcseim voltak és pont rá 2 hétre pozitív lett a teszt!
2013. nov. 24. 09:49
 3/8 A kérdező kommentje:
Amúgy köszi a választ! :)
2013. nov. 24. 09:49
 4/8 anonim ***** válasza:

Elvileg igen, van rá esély! Ha mégsem hallod, ne keseredj el, egy hét múlva már tuti lesz! :)


Boldog babavárást! :)

2013. nov. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Ez a várakozás borzasztó, már 2 hete tűkön ülök hogy mikor mehetek már dokihoz, remélem hallható, látható lesz! :)
2013. nov. 24. 10:04
 6/8 anonim ***** válasza:
Ismerem az érzést... Szerintem ezzel mind így vagyunk :) És végül is hallottad Őt?
2013. nov. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szia! Sajnos még nem! :( 2 hét múlva kell visszamennem, de a doki azt mondta, hogy mivel 17.napon volt ovum, így még nem telt le a 6 hét. Bizakodok nagyon, hogy minden rendben legyen!
2013. nov. 25. 13:12
 8/8 anonim ***** válasza:
Semmi baj, két hét múlva tuti jó hangos lesz már :) Addig is pihenj sokat és sok boldogságot kívánok!
2013. nov. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!