Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányingerre B6 vitamint...

Hányingerre B6 vitamint szedjek? Mikor kezd el hatni? Pár nap, vagy már az első után is érzem?

Figyelt kérdés
Kiborít ez az émelygés. Még éjszaka is van. Jobban mondva hajnalban. Aztán délutánra csillapodik.
2009. nov. 20. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az a legjobb rá. Nekem hatott a bevétel után fél órával. Az a legjobb, ha MgB6-ot szedsz.
2009. nov. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem sajna nem használt semmi, egész álló nap émelyegtem, félidő után már csak az égés maradt, de nagyon durván. Most szedegetem össze más anyukáktól a tippeket, hátha lesz még kistesó és akkor bevetem azokat a trükköket is, hátha. Gyors csillapodást kívánok!
2009. nov. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem sem hatott semmi. Csak a hideg víz. Kívánom, hogy neked máshogy legyen!
2009. nov. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem semmi sem használt, reggeltől estig rosszúl voltam és hánytam...fogytam öt kilót majd a betöltött 12.hét után helyre jöttünk :)
2009. nov. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Úgy tűnik, nekem egyelőre bejött a B6. És tényleg nagyon hamar hat. És elég csak reggel egyet bevennem, mert napközben nincs semmi bajom.
2009. nov. 21. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!