Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem tudom miért de vannak...

Nem tudom miért de vannak olyan napjaim hogy feszült vagyok és nem normális mondon izzadom, nem találom az okot ez normális terhesség első trimeszterébe?

Figyelt kérdés
Ideges, feszült vagyok és semmi ok nélkül egyszerűen csak jön, volt valakinek hasonló?? Mit tehetek ellenne?

2013. nov. 24. 22:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Szedj magnéziumot!Az segít.
2013. nov. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a fölösleges szénhidráttól is izzadhatsz, olyan energia amit nem használsz el feszültséghez vezethet
2013. nov. 25. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem csak az első 4 hétben volt.
2013. nov. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt az első trimeszterben.Volt amikor öltem szemmel egy elröhögött faviccen :D :D Már most én is jókat nevetek rajta,hogy ilyen volt,sajnáltam is szegény férjemet miken ment keresztül.És izzadás is volt, de már elmúlt.
2013. nov. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én az egész terhesség alatt fura szagúnak érzem az izzadságomat, és soknak is. Már a 3. fajta izzadásgátlót próbálom, ez most jobb talán :) De pl. amit előtte évekig használtam, azt amint teherbe estem, el kellett hagynom, mert egyszerűen kicsapódott rajtam, olyan volt mintha be lennék szórva liszttel vagy valamivel O.o
2013. nov. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!