Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 45 éves nő vagyok és spirállal...

Kovács Lara1022 kérdése:

45 éves nő vagyok és spirállal védekezek. Duzzadtak a melleim, és fáj is 1hete, de a menstruációm nem maradt ki. Ha terhes vagyok akkor mennyibe kerül az abortusz?

Figyelt kérdés
Hiszen én védekeztem, és mi a menete?Egyszer már voltam spirál mellett terhes, de az iker volt, és az egyik méhen kívüli, és így gondolom más a helyzet.illetve amikor a 24 éves fiammal terhes voltam 6 hónapig menstruáltam rendesen! Volt már valaki hasonló helyzetben?

2013. nov. 25. 10:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos ha a spirál mellett esel teherbe az abortusz akkor is pénzbe kerül. Egy ismerősöm tavaly járt így, 30 ezer forintot kellett fizetnie és a befizetést igazoló csekkel kellett a kórházba mennie.
2013. nov. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez így van. Viszont a szociális hátérre való tekintettel lehet olcsóbb.
2013. nov. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hát pedig itt azt írta egy hölgy hogy mivel én védekeztem így ingyenes!

De gondolom akkor ez nem igaz?

2013. nov. 25. 14:23
 4/6 anonim ***** válasza:

A spirál nem 100%-os módszer. Akkor sincs ingyen az abortusz, ha azzal védkeztél.

Egy esetben ingyenes: ha el voltál kötve.

2013. nov. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Miért akarsz abortuszra menni,miért nem tartod meg? Kell fizetni érte,akárhogyan védekezés mellet lettél terhes, is 20000 ft és 60000 ft közötti összeg.
2013. nov. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

miért nem tartom meg??Hát ez egy jó kérdés!Ha gyereket szerettem volna,nem rakatok fel spirált!Elég meggondolatlan lépés lenne ennyi idősen fix munkahely nélkül gyereket vállalni azt hiszem!PEDIG!Teljesen abortusz ellenes vagyok,még sohasem volt nekem,csak amikor muszáj volt a méhen kívüli ikreket elvetetni!!!Elhiheted gondolkodtam már rajta,és félek is eléggé!DE!

A nagyfiamat is egyedül neveltem fel,pedig nem így terveztem,és ezért próbáltam védekezni!

2013. nov. 26. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!