Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetesen kezdtél el...

Hány hetesen kezdtél el használni övterelőt?

Figyelt kérdés
2013. nov. 25. 16:35
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Ahogy megtudtam, hogy terhes vagyok.
2013. nov. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
78%
Már 10-11 hetesen megvettem, mert volt egy hirtelen fékezés, amikor megnyomta az alhasamat az öv. Így inkább vettem, ha még nem is volt kifejezett terhes hasam, mert nem szerettem volna, ha nagyobb terhelésnek, nyomásnak van kitéve az alhasam egy hirtelen fékezésnél.
2013. nov. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
63%
8-10 hetes lehettem...szóval nem sokkal azután, hogy megtudtam és először mentünk hosszabb útra, tehát városhatáron kívülre, egyből.
2013. nov. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
78%

Amikor a nadrágjaim már nem voltak kényelmesek, kb. 10-11 hetesen, akkor az öv sem esett már jól.

De ha be tudod szerezni, minél előbb annál jobb! :)

2013. nov. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
63%
Bocs az OFF-ért, de köszi megint tanultam valamit, erről még nem is halottam, de 9 hetesen még talán nem vagyok lekésve semmiről.:)
2013. nov. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Én is 9 hetes vagyok! :) Akkor holnap beszerzek egyet. Kinek milyen van? Vajon megéri mondjuk ezt megvenni? [link]
2013. nov. 25. 17:01
 7/24 anonim ***** válasza:
61%

Tök mindegy milyen veszel, a lényege mindegyiknek ugyanaz.

Amit belinkeltél, az nagyon drága. Érdemes vaterázni egyet a töredékéért, én 4500 Hufért vettem egy sima kis övterelőt, és tökéletesen megfelel.

2013. nov. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem is fölösleges a drága, ugyanolyan jó az olcsó is, nekem "Banna komfort" van, 4990 FT. Tökéletes, el is tettem, majd a következő babához....
2013. nov. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Érdekes itt azt mutatja hogy az alsó övet viszi lejjebb,de nekem mindig a keresztbe menő öv zavart,az also sosem(igaz nem vezettem,csak anyósülésen ültem)
2013. nov. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
61%

Nekem viszont megváltás volt az övterelő, annyira zavarta a pocakomat, pedig még pici volt, csak éppen feszesebb volt kicsit. A felfelé menő öv sosem zavart, azt lehet igazítani az autó beállításaival, hogy milyen magasan menjen, az nekem tökéletes volt.

Szóval én csak ajánlani tudom, mert nem csak hogy biztonságosabb, de kényelmes is nagyon (Banna Komfort))

2013. nov. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!