Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10-hetes terhes vagyok, fehér...

10-hetes terhes vagyok, fehér folyásom van lehet használni tisztasági betétet, nem árt?

Figyelt kérdés
2013. nov. 8. 11:16
 1/7 anonim ***** válasza:

nyugodtan használj, semmi baja nem lesz a picinek:)

boldog baba várást!

2013. nov. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze! Nyugodtan lehet használni!
2013. nov. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.
2013. nov. 8. 11:21
 4/7 anonim ***** válasza:
én mér 16 hetes vagyok, mai napig tisztaságizok. ártalmatlan!
2013. nov. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
persze, sőt jó is, előbb észreveszed ha fura a folyás, alapvetően a fehér, minta nélküli, szagtalant ajánlják.
2013. nov. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért jelezd az orvosodnak majd, mert nekem a fehér folyás mindig gombára utalt, pedig se nem viszkettem, se nem volt büdös. Valószínűleg normál terhesség alatti folyás, de jobb, ha majd megnézi az orvos és esetleg ad rá kúpot. 26hkm
2013. nov. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A tisztasági betét jó táptalaja a gombának. Terhesen meg amúgy is hajlamosabbak vagyunk rá. De ha az átlagosnál gyakrabban cseréled, nem fog problémát okozni.
2013. nov. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!