Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34-35 hetes kismamik, hogy...

34-35 hetes kismamik, hogy vagytok? Hogy bírjátok?

Figyelt kérdés
2013. nov. 26. 17:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! hát alvás problémák. Bár inkább a fordulással és felkeléssel van problémám mert szétszakad a medencém fáj a csontom jobb lábamra sántikálok vizesedek picit. Lehet elkaptam valami járványt mert iszonyat rosszul érzem magam. Amúgy a láb fájdalmon kívül várom már a végét!:D Kedves kérdező Te hogy vagy?
2013. nov. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
34 hetes vagyok, a fordulás az ágyban nekem is nehézkes már, nagyon kifulladok lépcsőn és emelkedőn, de ezen kívül tartom magam :) elvileg még 3 hétig dolgozom, remélem kihúzom addig :). Babacuccok már megvannak, már csak rendezgetni kell és a kórházi pakkot összeállítani.
2013. nov. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nekem is problemas a fordulas, meg a kikeles az agybol, emellett a nyelocsovem borzasztoan eg egesz nap barmit csinalok, es ejszaka is felkelek ra hogy jon a savam. a bokam estere bedagad, es iszonyatosan fesziti a bordamat a pici. neha kiborulok, mert elso baba, es nem tudom mire szamitsak es nagyon felek igazabol, de hosiesen turok mindent, es varom, hogy a karomba vehessem. :)
2013. nov. 26. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!