Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan vizsgálnak és ultrahang...

Hogyan vizsgálnak és ultrahangoznak szülésig?

Figyelt kérdés

2013. nov. 26. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogy hogy hogyan ? Kézi azaz manuális vizsgálat van és hasi UH. Az elején van ahol hüvelyi UH-t csinálnak, de általában hasi.
2013. nov. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nem értem a kérdést...

milyen időközönként? -amilyen gyakran kéred (legalábbis felénk így volt, de vannak "kötelezők" amikre a védőnő ad beutalót.

Milyen módon?-hát ujjas módszerrel méhszájat néznek, az UH pedig ha jól emlékszem 12.hétig hüvelyi, utána hasi

2013. nov. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ultrahang :

13.Hétig hüvelyi utánna hasi ultrahang

De van hogy beiktatnak 1-1 hüvelyit hogy mindent megnézzenek

Vizsgálat :

Minden alkalommal ultrahangos és kézi vizsgálat is van

Kézinél megnézi a méhnyak állapotát,közben a másik kézzel a baba körvonalát is megtapintják

Nem vészes,nem fájdalmas

2013. nov. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Orvosfüggő, ha aggódsz vagy vannak tüneteid, akkor megvizsgálnak (méhszájat nézik kézzel), ha akarod csinálnak ultrahangot. Az elején szoktak csinálni uh-ot, míg nem érzed a mocorgást. Plusz vannak a genetikai ultrahangok.
2013. nov. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szlovakiaban élek, magán orvoshoz járok. a 12.dik hétben vagyok, a babat a terhességem kezdete óta 2 hetente látom az ultrahangon. Engem nem nyomkál, kézzel nem vizsgált, csak az elsö alkalommal,Ultrahangon megnézni, h mennyit fejlödött, meghalgassa a szivét, amit én is hallhatok, és imádom :) Leméri a hosszát. 2 hete meszámolta és mutatta a kezecskéit és a lábait, most meg mutatta, hogy kezd a koponyajan kifejlödni a szemüreg és hogy hogyan ficánkol :) Imádom nézni öt, egy kis csoda számomra :) Eddig csak hüvelyi ultrahang volt. 20.dik hétben lesz a 4D.s ultrahang,amiröl remélem videot is készitnek :)
2013. nov. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!