Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mai nap kicsi barnázgatás...

Mai nap kicsi barnázgatás mitől lehet? 4+2 hetes terhes vagyok, utrogesztat szedek, egész idáig pihentem végig.

Figyelt kérdés
2013. nov. 27. 13:33
 1/2 anonim ***** válasza:
sok kaimamának van enyhe barnázás de akár vérzés is és nem elsz gond. Mivel szedsz utrot igy más teendó nincs csak pihenhetsz, bár sok orvos szerintem nem ezen mulik és szerintem sem hacsak nem komly fizikai munkát vágzel. persze ne végezz komoly edzést de nem azon fog mulni hogy fekszel-e vagy sem. A 4-héttől a 6.-ig a legnagyobb az esély a vetélésre de állj hozzá pozitívan. Fontos a pozitiv gondolkozás. Van egy barátnöm aki most 8 hetes. hetek óta barnázik de nem is a méhéböl jön hanem van egy hüvely gyulladása amit hiába kezelnek egynelöre meg van, ez akkor is lett volna ha nem babás. Tehát nincs mindig összefüggés a barnázás és a terhesség között. Biztos minden rendben lesz nálad is.
2013. nov. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is használtam utro-t. Nekem lombik miatt kellett. Napi 8 bogyót használtam. Mikor a 7. hetet betöltöttük véreztem és utána legalább heti 1-2X barnáztam. Nem a méhből jött. Ha használod rendesen az utro-t nem lesz gond.

2013. nov. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!