Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az éjjel hirtelen átfordultam...

Az éjjel hirtelen átfordultam a bal oldalamról a jobbra és azóta eléggé fáj a jobb oldalon, lenn. Szinte minden mozdulatnál. Lehet a hirtelen mozdulattól? Mondjuk ha begörcsölt az izom ott, attól lehet? Vagy vmi nagyobb baj?

Figyelt kérdés
Kicsit aggódok.20 hetes kismama
2008. júl. 11. 10:12
 1/5 A kérdező kommentje:
Ezt is a méhszalagok nyúlására lehet fogni?
2008. júl. 11. 10:15
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia. Nugodj meg, valószínűleg semmi baj nincs. Szerintem a hirtelen fordulástól meghúzódott. Nekem is gyakran van rossz mozdulattól, néha még tüsszentéstől is, nyúlnak, feszülnek a szalagok, nő a méhünk. Üdv 21 hetes kismama
2008. júl. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés, én ma mozdultam hirtelen, és beleszúrt jobb oldalon nekem is lent. Azóta is szúrkál, de nem hiszem, hogy baj lenne, van hogy egy simma tüsszentéstől is beleszúr valamimbe, ez szerintem előfordul. Én is 20 hetes kismami vagyok, boldog babvárást!
2008. júl. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyik nap pont mikor a dokihoz keszultem masnap ugyan igy jartam. Csak mert ugye nincs nagy hasam es neha elfelejtem igy kiugrottam a kocsibol es meghuzodott az egesz hasam alja. Egesz nap nagyon fajt es mondtam a dokinak , aki megnyugtatot hogy az bizony a szalagok megrandulasa. Es hogy vigyazak. Es akkor emlitette meg hogy lesz olyan is amikor alszok es attfordulok a pocak huzza magat es ha ezt hirtelen mozdulattal teszem akkor bizony a szalagok meg fognak huzodni. Es persze en is jartam mar igy es van hogy felebredek egy fordulasra mert huzodik az egesz. De azota ovatosabb vagyok igy csak akkor faj es nem egesz nap.

Szoval nyugi, ezek a szalagok csak !!


22 hetes kismami

2008. júl. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó válaszoló,teljesen megnyugodtam.Ugyanígy volt nálam is,csak nem tudtam értelmesen leírni.Nekem is kicsike a hasam.Remélem hamar elmúlik.

A többieknek is köszi.

2008. júl. 11. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!