Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 héten iszonyatos feszültség...

24 héten iszonyatos feszültség! Pár napja csak kiabálok kisfiammal, semmi türelmem nincs hozzá! Ez lehet magnézium hiány? Magnosolv-ot iszok egyet egy nap! Már magamat se nagyon tudom elviselni!

Figyelt kérdés
2013. nov. 29. 09:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet egyszerüen csak kimerültél.Vidd el a kisfiad nagyszülökhöz ha van lehetőséged s aludj egy nagyot.Nekem is volt ilyen,de olyankor valaki segített és kipihentem magam.Türelem :)
2013. nov. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

a furcsa az hogy egésznap szinte oviban van!nem értem,de azt kell mondanom hogy nagyon csunyán viselkedem vele!pl:

ha a lépcsőn lassan jön le vagy nem figyel a szavamra!

2013. nov. 29. 09:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Én szegény férjemmel vagyok igy. Nincs türelmem a hülyeségeihez mindenre bepöccenek. Föleg ha a szoba átrendezéséröl van szo. Néha tök olyan érzésem van mintha mingyart szülnék és azonnal rendbe kell rakni mindent kiságy sehol, kupi van pedig most itthon van szabin én dolgozok. De ha jazajövök fözzek mar neki ezt meg azt de ő csak gépezik tvzik alszik. Oké pihenje ki magát mert egy darabig nem leszszabin. Nem értem én sem eddig minden jovolt most meg mindenen felkapom a vizet. Én nem szedek magnéziumot lehet ez a baj.
2013. nov. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ja 24hetes vok én is.
2013. nov. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!