Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hamarosan készüljek? Hajnalban...

Hamarosan készüljek? Hajnalban elment a nyákdugom, két napja hányingerem van. és 5 napom van a kiírt napig.

Figyelt kérdés
Első baba lesz, kicsit bizonytalan vagyok.
2009. nov. 21. 13:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
a nyákdugó nem mindig a szülés közeledtét jelzi, de lehet. Lábaid nem duzzadnak?
2009. nov. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Most nem duzzad a lábam mert tegnap voltam jogán és ilyenkor minden víz lemegy rólam, de amúgy vízesedni két hete kezdtem el. Néha kiráz a hideg és a fejem is fáj napok óta, ami soha nem szokott...
2009. nov. 21. 13:52
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
akkor várható...
2009. nov. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Lassan elkezdődik, de még egy hét is eltelhet a szülésig, ez mindenkinél más...
2009. nov. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát nagyon kíváncsi vagyok, na meg fáradt és csak az édességet kívánom, be tudnék falni egy tábla csokit egyszerre, de más kajára gondolni se tudok...

Köszi a válaszokat! A dokim ráadásul csak hétfőtől lesz újra a városban, ha esetleg mégis beindulna a szülés, lemaradna róla :-)

2009. nov. 21. 14:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Itt olvastam, hogy van akinek a nyákdugó távozása után csak 2 héttel indult meg a szülés. Mindenféleképp egy előjelnek tekinthető. Nézd át a csomagodat, végül bármikor lehet, hogy menned kell. :)
2009. nov. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!