Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok de félek!?...

Terhes vagyok de félek!? Szeretném elmesélni történetem és kíváncsi vagyok hogy, voltatok e hasonlo helyzetben és mindenki igy éli ezt meg ahogy én?

Figyelt kérdés
Szoval nem szeretném oly hosszúra fogni, 6 éve vagyunk együtt párommal, remek, kiegyensulyozott a kapcsolatunk 2 terhességem volt de sajnos vetélés lett a vége ami nagyon nagyon kikeszitett lelkileg de az orvosok szerint sok oka lehetett biztos választ nem kaptam és ezután barmelyik orvoshoz fordulatm tanácsért lekezelöen csak annyit kaptam hogy nem kell magának semmi ahoz hogy teherbe essen, táplalkozzon normálisan pfff ennyit erről, aztan 2 év várakozás után végre újra babát várok 6 hetes 3 napos vagyok de borzasztoan felek hogy minden rendben menjen szedem az elevitet, magne b6ot probalok figyelni az etkezesemre probalom ovni magam rengeteget pihenek, estleg volt valaki hasonlo helyzetben és hog alakult és esetleg egy tapasztaltabb tudna nekem valami hasznos tanacsot adni?? Nem szeretném elvesziteni a babám mert azt nem bírnám elviselni!?

2013. nov. 29. 22:39
 1/6 anonim ***** válasza:
próbálj nem stresszelni ezen, pozitívan állj hozzá. Tudom nehéz, én már minden hülyeséget beszéltem be magamnak, mikor a vetélésem után terhes lettem.
2013. nov. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem tavaly 2vetélésem volt,csak nekem tudják az okát.

Májusban nem jött meg,teszteltem ami nagyon halvány pozitív lett.Félve mondtam el a férjemnek,mert féltünk nagyon,hogy nehogy megint baj legyen.Megbeszéltük,hogy nem beszélünk róla és próbálunk ugy tenni,mintha nem is tudnánk.Orvoshoz is csak késöbb akartam menni nehogy baj legyen.8hetesen vérezni kezdtem,azonnal kórház.Uh,vizsgálatok a babának semmi baja nem tudják mitöl vérzek,feküdnöm kellett csak wc-re mehettem és utrot szedtem.Másnapra csökkent a vérzés,egy hét mulva teljesen el is mult.Csak arra tudtam gondolni,hogy ez a baba meg fog születni,meg kell születnie.Azóta már a 31.hétben vagyunk és minden a legnagyobb rendben a kicsi fiammal,mióta mozog azóta tudatosult bennünk,hogy ennyi szenvedés után tényleg szülök leszünk:)Tudom,hogy félsz nehogy megint baj legyen,de nem szabad erre gondolnod.Ha bármiben tudok segíteni akár csak tanáccsal is,nyugodtan írj privát üzit!

2013. nov. 30. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne gondoljsz a "rosszabbik" részére ennyit! Nézd az egésznek csak a jó odalát, olvasgass neten nézegess képeket, kösd le magad :) nem szabad ennyire idegekedni, mert sokat árt!
2013. nov. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
vagyis "ne gondolj" :) bocs félreírtam
2013. nov. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben megértelek.1 éve megy nálunk a baba projekt,2 vetélésen vagyok túl.Elmentem orvoshoz,onnan elhajtottak,hogy mégis mit akarok én ott.Meg teljesen más dolgokat vizsgáltak amiért én odamentem.(majd nem egy hónappal a vetélés után,azt nézték csak,hogy nem vagyok e terhes.)Most ott tartok,hogy a 39. napon vagyok,a tesztek negatívak,és nem tudom mi van.De én máshogy álltam a dolgokhoz ebben a hónapban,és ha tényleg sikerült,akkor én ennek is tudom be.A lényeg ne görcsölj(tudom nehéz nem rágódni),éld a napi ritmusodat,és ne azon agyalj,hogy elmegy e.Mert tényleg van benne valami,hogy a gondolatoknak teremtő erejük van.Boldog baba várást.
2013. nov. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a nyugtató valaszokat, igen ez az amit tehetek hogy nem gondolok rosszra mert azzal csak azt vonzom! Utolso kívánom tiszta szívből hogy sikerüljön a baba, ird majd hogy hogy alakult:).
2013. nov. 30. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!