Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Néha elszomorodom, hogy nem...

Néha elszomorodom, hogy nem látom őket ahogy felnőnek. Van még rajtam kívül valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

Van 2 testvérem: egy nővérem és egy bátyám. Ők a féltestvéreim. Az utóbbi 2 évben megromlott a viszonyom velük (az papánk halála miatt -> az örökség az oka)

Leginkább ők voltak a hibásak, mert azt mondták hogy nekem nincs ahhoz a pénzhez semmi közöm (pedig az én papám is volt...)


Van mindkettőnek 2-2 gyereke, akik 3-8 évesek. Amíg jóban voltunk nagyon szerettem őket, és ők is engem, alig várták hogy menjek hozzájuk. De mivel nem vagyok jóban a szüleikkel, 2 éve nem láttam őket. Sokszor elszomorodom, mert jó lenne látni őket, meg a tesóim is hiányoznak...


Ti hogyan viselitek, hogy nem jó a viszonyotok a tesótokkal?


2011. febr. 15. 16:23
 1/2 anonim ***** válasza:
próbálj meg feléjük közeledni. ezek szerint te nem haragszol rájuk, hisz hiányoznak. egy próbát megér.
2011. febr. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Jázmin anyucija válasza:
Hála Istennek nagyon jó viszonyban vagyok a tesóimmal. De ha téged ennyire megvisel, és hiányoznak, én a helyedben mindenképpen felvenném velük a kapcsolatot. Ha tel.számot nem tudsz, akkor azt mindenképpen derítsd ki, hogy ne ronts ajtóstól a házba, aztán meglátnád, hogy fogadják a hívásod, és utána meg is beszélhetnétek egy látogatást.
2011. febr. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!