Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az normális 16 hetes terhesen,...

Az normális 16 hetes terhesen, hogy néha olyanokat beszúr a méhem, hogy majd be? Nagyon szúr remélem ez nem jelet gondot.

Figyelt kérdés
2013. nov. 30. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, a méhed mostanság emelkedik ki a kismedencéből, most nyúlnak leginkább a méhszalagok. Szedj napi 500-750 mg magnéziumot (ha még nem teszed).


Én is volt hogy egy éjszakát nem aludtam 16 hetesen pocakfájással, másnap rohantam dokihoz, de megnyugtatott hogy semmi baj (és felvilágosított hogy a Magne B6 lópikulát se ér...)

2013. nov. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. nov. 30. 19:22
 3/4 anonim ***** válasza:
A 16-tól 18-ik hétig nagyon durva volt nekem is, sokat görcsölt, szúrt a hasam, szerintem normális, pihenj sokat és magne b6.
2013. dec. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsónak: Magne B6-ban 48 microgr. magnézium van, míg mondjuk egy Magnesii citriciben 500. Magne B6-ból marékszámra kéne szedni ugyanahhoz a hatáshoz... Ami az árát tekintve nem túl nyerő. A nőgyógyászom úgy fogalnazott, hogy maximum akkor hatásos ha szenteltvízzel veszem be :)
2013. dec. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!