Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szereintetek az normális ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szereintetek az normális ha fiu le k. zza a barátnőjét? Meg olyanokat mond neki hogy "szutykos k. A

Figyelt kérdés

Jó a multamban voltak kisebb aprobb hibáim..de amiota van nekem ez a srác akit tiszta szivemből szeretek azóta minden meg változott.

El mondtam neki hogy mivolt a multban..és amikor össze veszünk folyamatosan le k.....váz..



#veszekedés #szemrehányás...
2013. ápr. 18. 16:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Amennyiben okot ad rá, akkor igen.
2013. ápr. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jó az is igaz hogy sokszor hazudtam már neki..és lehet hogy ezért van?!
2013. ápr. 18. 16:45
 3/11 anonim ***** válasza:
Kuka a fazon. Azonnal az első ilyen megnyilvánulása után. Legalábbis ha bármire is tartod magad.
2013. ápr. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
hát én nem nagyon tűrném ezt...
2013. ápr. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De adtam rá okot neki sajnos...De ez már kicsit sok nekem.
2013. ápr. 18. 16:47
 6/11 anonim ***** válasza:
73%
+A büdös életbe egyetlen szót se beszélj az ilyen emberrel többet.
2013. ápr. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%
Nem normális. Ugyanis már amikor okot adtál rá, azonnal ki kellett volna vágnia téged.
2013. ápr. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
Ha sokat hazudtál neki, akkor valamennyire érthető, hogy néha hevesen reagál. Beszéld meg vele a dolgot, hogy ez téged zavar.
2013. ápr. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De napiszinten?
2013. ápr. 18. 17:04
 10/11 anonim ***** válasza:

Az, hogy hazudtál neki folyamatosan egyrészt téged minősít, de maximum arra ad neki okot, hogy mérges és dühös legyen rád. De le mocskoskv-ázni AKÁRKIT IS, főleg a saját barátnőjét egyáltalán nem jófej dolog, és akkor még enyhén fejeztem ki magam. És ezek után nem vágtad pofán? Nekem egy pasi nem is merne ilyet mondani, mert előbb vágnám ki az ablakon.

Tény, hogy te is hibás vagy, mert mi a francnak hazudgálsz össze vissza? De az, hogy egy őszintétlen liba vagy, nem jogosít fel senkit arra, hogy lemocskoskvázzon.

2013. ápr. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!