Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 11 hetes kismama vagyok, egy...

11 hetes kismama vagyok, egy hete nem hányok de 2 napja újra hányok és fáj az alhasam, mire számíthatok, baj lehet?

Figyelt kérdés
2013. nov. 30. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia ne izgulj nekem is így volt 12 hetesen abba hagytam a hányást és rá egy hétre megint.De elmúlt 14hétre teljesen.!Az alhasi fájdalom meg szerintem növekszik a méhed .:) Ne izgulj Mondjuk én addig voltam nyugodt amíg hánytam mert tudtam hogy redben van minden oda bent.Mostanban elkezdett mocorogni így nyugodt vagyok.


16hkm. :)

2013. nov. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én szinte az egész terhességemet végighányingereztem és végighánytam.:) Volt egy idő, amikor csillapodott, elmúlt, aztán megint, aztán megint nem volt, majd újra előjött. Én még 7-8 hónaposan is voltam rosszul, hánytam is.

De azért az alhasi fájdalmat esetleg megemlítheted az orvosnak, ha legközelebb mész. Az úgyis mindjárt lesz, mert majd most mész a 12. heti uh-ra.

2013. nov. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
És egyébként semmi probléma nem volt, teljesen egészségesen született meg a fiam.
2013. nov. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is 11 hetes vagyok, u.ez a problémám, mint neked. Nekem a Mg segített a hasfájáson - hülye kérdés, de székleted van?. Lehet, h van vmi front és azt érezzük.

Egyébként én a hányástól még barnázni is szoktam. Azt mondta az orvos, h a méhszájnál az erőlködéstől megpattanhat egy hajszálér, attól lehet.

2013. nov. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a megnyugtató válaszokat,olyan jó hogy vannak ilyen tündér emberek :)

Én is akkor voltam nyugodt mikor hánytam,igaz nem egy kellemes dolog de tudtam,minden ok odabent.

Székletem mostanság elég nehezen van,lehet attól fájhat a hasam? :/

Jövőhéten csütörtökön megyek dokihoz Uh-ra,kicsit izgulok de nagyon reménykedem minden a legnagyobb rendben lesz.

Sajnos a sógornőm elvesztette a babáját áprilisban és azt hiszem ennek a hatása alatt vagyok,ezért félek annyira.

2013. dec. 1. 11:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Bizony, hogy székrekedéstől fájhat a hasad.:(
2013. dec. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!