Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 hetesen vérzés. Lehet még...

4 hetesen vérzés. Lehet még ebből baba?

Figyelt kérdés
2013. dec. 1. 12:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Pozitívat teszteltél? Miből gondolod, hogy terhes vagy? Most kellene menstruálnod nem? Mennyire vérzel egyáltalán? Ha pozitív lett a teszted, elmehetsz dokihoz, de semmit nem fog még látni. Maximum ad egy kis progeszteron pótlást és visszahív két hét múlva. A vetélést megállítani sajnos ilyen korán még nem nagyon tudják. Drukkolok!
2013. dec. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Pozit teszteltem tegnap, vérzés nem sok, betét üres, de a wc papíron mindig van friss élénkpiros vér. Dokim nem veszi fel a telefont.
2013. dec. 1. 12:27
 3/10 anonim ***** válasza:

Akkor esetleg bemehetsz ügyeletre is, megnéznek, és ők is adhatnak gyógyszert, ha úgy látják, hogy az segíthet.


De az is lehet, hogy csak emlékszik a szervezeted, hogy most kéne menstruálni.


Drukkolok neked, hogy ne legyen baj!

2013. dec. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát ha gondolod menj be ügyeletre. Túl sok mindent nem fognak tudni viszont csinálni. Annyit tudnak mondani, hogy pihenj sokat aztán majd kiderül mi lesz. Lehet vetélés jele is, de sokan véreznek terhesség alatt is a menzesz időpontja környékén. Mondom, maximum adnak egy kis hormonpótlót. Fájdalmad nincs amúgy? Nem görcsölsz? Mert ha bármi egyéb panaszod is van emellett, akkor mindenképpen menj be a kórházba!
2013. dec. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nincs fájdalmam. Elértem a dokit, holnap tud adni utrogestant. Félek hogy késő lesz :(
2013. dec. 1. 12:51
 6/10 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nem vígasz, de ha ez a vérzés vetélés jele, akkor teljesen mindegy, hogy ma adnak utrót, vagy holnap, már nem fog segíteni :(


ha pedig a szervezeted emlékszik, vagy esetleg egy vérömleny van valahol, és az távozik, akkor bőven ráérsz holnap is menni.

Pihenj, és próbálj pozitívan gondolkodni, hogy ez nem vetélés!

2013. dec. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Vannak nők, akik ilyenkor véreznek, anyukám is vérezgetett velem és én is a lányommal egészen a 8. hétig. Az orvosom szerint vannak nők, akiknél a terhesség elején ez előfordul. Nálam pl.: a méhszáj volt vérzékeny.
2013. dec. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nyugodj meg,tudom nehéz,de muszáj lehiggadnod,lefekszel,pihensz és holnap doki.én még 4 hetesnek sem mondható voltam,előbb teszteltem pozit a nemvárt előtt és 1 óra mulva kezdtem el vérezni kicsit ,csak wc közben.Hívtam a dokit és azt mondsta nem lehetek terhes biztos a teszt tévedett, nem kell mennem hozzá.Akkor kaptam egy másik orvos számát aki rendelésen kívül fogadott,írt fel utrot és most 26 hetes vagyok.ha gondolod bemehetnél az ügyeletre is egy receptért.
2013. dec. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 luxor válasza:

Kedves Kérdező!


Voltál orvosnál? Mit mondot?

2013. dec. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 ibolya84 válasza:
mìg az orvos nem làtja ,hogy mèhen belùli vagy kivùli a terhesèg, addig nem ìr fel pòtlàst!
2018. jan. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!