Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vérzés- barnázás miatt Utroges...

Vérzés- barnázás miatt Utrogestan-t szedő kismamák, elmúlt a vérzés, megmaradt a baba?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 7. 08:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem a vérzés nem múlt el tőle, de a baba megmaradt.
2013. ápr. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm ez megnyugtató :) neked is a nyálkahártya repedt meg?
2013. ápr. 7. 09:12
 3/8 A kérdező kommentje:
Hányadik hétben jársz?:)
2013. ápr. 7. 09:12
 4/8 anonim ***** válasza:
7 hetes terhes voltam az első vizsgálatnál, és én nem is vettem észre hogy vérzek az orvos mutatta a mintát milyen halványrózsaszin szinű vérzésem van. Nekem napi 3*2 db-ot kellett szednem ( hüvelybe) több mint 1,5 hónapig. Megmaradt a baba szerencsére és a vérzés is megszünt. 3 éve próbálkoztunk a párommal mire összejött most vagyok a 18. hétben.
2013. ápr. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Nekem hematómám volt. Már megszületett a kislányunk, sőt már 8 hónapos.
2013. ápr. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Gratulálok a babátokhoz!És sok egészséget boldogságot!Én most léptem a 7.hétbe .1 hete a vérzésem óta szedem a lágy kapszulát de csak 3x1-t .Viszont néha még mindig barnázgatok. Remélem nem lesz baj! A tabletta erősebb mint a hüvelytabletta? Hány mg-os?
2013. ápr. 7. 09:32
 7/8 anonim ***** válasza:
7 hetesen talált az orvosom hematómát, 3*2 hüvelykúpot kellett használnom a 12. hétig. Ez alatt egyszer barnáztam, ami elmúlt. A baba jól van, most vagyok 35. hetes
2013. ápr. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 8. héttől szedtem 3x2 hüvelykúpot, egész a 16. hétig (fokozatosan kellett csökkenteni az adagot, erre figyelni kell). A hüvelykúp hatékonyabb, mint a tabletta, úgy tudom. Nekem már másnap elmúlt a barnázás tőle, most 20 hetesek vagyunk, a baba nagyon jól érzi magát :)
2013. ápr. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!