Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hanyadik hét körül kezdjünk...

Hanyadik hét körül kezdjünk vásárolni a babának?

Figyelt kérdés
2007. okt. 6. 12:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ráérsz a 7ik hónaptól vásárolni.valaki nem is vesz semmit babonából, csak a legszükségesebbet és akkor is meg tud venni mindent. ha meglátsz valami aranyosat, vedd meg, de inkább nézz szét, anyagilag isjobban jársz.
2007. okt. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a harmadik-negyedik hónapban elkezdtem venni ezt-azt, de csak apróságokat. Kiságyat, babakocsit, kádat, hordozót meg a 7. hónapban vettem, a nyolcadikban ruhákat, most a 9. elején vagyok már csak az van vissza, hogy átnézzem, mit hagytam ki, és ezeket kell pótolni, de ez már nagyon kevés dolog lesz.
2007. okt. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

szia

én a 6. hónapban vettem meg a babakocsit, a többit majdnem az utolsó pillanatban. én babonából nem vettem neki korábban. de ha nem vagy babonás akár az első pillanattól vásárolhatsz.

sok sikert a babához

2007. okt. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

a vása´rlással tényleg raé´rsz nyugodtan a 7.ho´napig.

Mi is csak a múlt héten kezdtünk el igazán.Vettünk bébi ruha´kat,Kis cipit,megrendeltük a babakocsit,cumikat,üvegeket,tex.pelenka´kat.Stb..Jó én babonából sem akartam,mert az tényleg u´gy van,hogy ba´rmi történhet.Söt még most is.bár bízom benne,hogy mostma´r minden rendben fog lezejlani.

Gratula a babához,25 hetes kismama.

2007. okt. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én főleg anyagi okokból a terhességem elejétől folyamatosan vásároltam, mindig azt, amit épp olcsón meg tudtam venni. Aztán a 8. hónapban vettem meg mindent, ami hiányzott. (addigra már csak apróságokról volt szó)

Szóval, ha nem vagy babonás, már egész korán is vásárolhatsz.

2007. okt. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én most a negyedik hónap végén vagyok! Még nem vettem semmit, kivéve egy-két ruhácskát.

Bútort, és egyéb kellélet egyenlőre nem veszek, mert a családtól fogok kapni pár dolgot, így nem akarok feleslegesen vásárolni. Meg hát jöna karácsony is, arra is lehet kérni felszerelés.

Ruhát nem veszek addig, amíg ki nem derül, hogy fiú -e vagy lány. Még másfél hét és megyek ultrahangra, már alig várom!

2007. okt. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!