Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A várandóság hányadik hetétől...

A várandóság hányadik hetétől kezdtetek vásárolni a babátoknak?

Figyelt kérdés
Alakítottátok ki a szobát, vettétek meg a babakocsit, ruhácskákat?
2008. nov. 3. 17:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én most vagyok 22 hetes és még csak egy cumisüvegem van meg popsitörlőm, fültisztítóval. Nem babonából nem vettem még dolgokat, hanem inkább féltésből, mert nehogy elmenjen. Most kezdek majd hozzá Nov. Dec-be a vásárlásnak. Febr-ra várjuk a fiúnkat.
2008. nov. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én most vagyok 36hetes, de csak nemrég vettem meg neki a kis ruhácskáit, és azok is jófórmán a kórházba kellenek. Én kicsit babonás vagyok tehát elvileg még semmit nem vettem. A héten talán már a kiságyat megvesszük, de a kocsi, meg a többi talán még később. Persze ez most nem azt jelenti, hogy te ne vásárolj, illetve hogy nem lehet vásárolni.. Hányadik hétben vagy?
2008. nov. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Én a 29. héttől kezdtem el vásárolni, mert attól félek, nehogy korábban jöjjön a babácska és akkor a párom bajban lenne.

Ruhácskákat vettem.

Most a 30. hétben a babakocsit vettük meg.

Ugye, nem túl korán kezdtem???

2008. nov. 3. 17:17
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A 2.-dik válaszoló vagyok, nem kezdted korán, mindenki akkor kezd el vásárolni a babának, amikor Ő úgy gondolja, hogy már itt az ideje. Van aki hamarabb, van aki később, ez egyénfüggő..
2008. nov. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én a 30.hét körül kezdtem el vásárolgatni.

Most már csak 1-2 apróság hiányzik (kád, körömolló, ilyesmi), és még ki kell mosnom-vasalnom mindent!

Üdv, 35 heteske.

2008. nov. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

en 23 hetes vagyok, legtobb rucija megvan, sajnos most nincs penzunk vasarolni, de a 30. hetre szeretnem, ha minden meglenne, mert nagy pocakkal nem orom a bevasarlas, meg akkor hisztisebb leszek, meg nyugosebb..

(sikerult eddig az _osszes_ terhessegi tunetet produkalnom :(( )

2008. nov. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy van korán. Ha nem vagy babonás, nyugodtan kezd el. Én már a 12. héten elkezdtem...:-DDD de csak most fejezetem be. Mindenkorra jutott egy kis izgalom...

37 hetes

2008. nov. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is babonás vagyok kicsit, meg az elején aggódtam is nehogy mégsem.., de aztán amikor a 18.heti ultrahangon megtudtam, hogy fiú lesz, még aznap vettem egy csomó világoskék kisruhát. És azóta folyamatosan vettem meg mindig amit megláttam, kinéztem hol olcsóbb. Igy sokkal könnyebb mint ha most kéne szaladgálni,meg anyagilag is könnyebb volt igy, meg nekem már menni is nagyon nehéz, és most nagyon örülk ,hogy igy a 36.héten már mindenünk megvan szinte.

Sok boldoságot kivánok!

2008. nov. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Én is nagyon sok boldogságot kívánok NEKTEK!!!!

köszönöm

2008. nov. 3. 19:05
 10/11 anonim ***** válasza:
Én "korán" kezdtem. 15. héttől egy-két cuki rucit, mittomén, fürdőlepedőt, meg amiket néha megláttam és nem bírtam ellenállni. A babakocsit a 22. hétben vettem, aztán a kiságyat és a pelusozókomódot, amik pár héttel később már össze is voltak szerelve. Most a 35. hétben vagyok, és már csak a légzésfigyi és a mellszívó hiányzik. Ki se bírtam volna, ha valami nincs meg, nem lettem volna nyugodt. Így viszont igen, de mégis izgi volt, mert nem egy-két hétre koncentrálódott az örömteli vásárolgatás, hanem folyamatos, aprólékos volt. Meg hát ez a pénztől is függött.
2008. nov. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!