Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik héten készítsem el a...

Hányadik héten készítsem el a korházi csomagot, és kezdjek el vásárolni a babának ha jelenleg minden rendben van és 30 hetes vagyok?

Figyelt kérdés
2008. okt. 4. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:
2008. okt. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én a vásárlást nagyon korán kezdtem, mert apránként könnyebb volt mindent beszerezni. Összepakolni meg 32 hetesen pakoltam. Az első fiam a 36. héten jött.

A másodikkal korán kinyílt a méhszáj, így még korábban készenlétben volt a táska, de hál istennek nem kellett, kihúztuk a 39. hétig.


Judy

3 hós és 2 éves kisfiúk anyukája

2008. okt. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A kórházi csomag készítéséről 3 kérdéssel leljebb ott a válasz.

A babának pedig már én amint kiderült kisfiú (15. héten) apránként elkezdtem vásárolgatni. Most a 23. héten vagyunk, a legtöbb ruhája már megvan. Már csak a bútorok, néhány melegbb holni van hátra, és persze a piperecuccok.

23 hetes kismama

2008. okt. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
NAGYON KÖSZÖNÖM.IGAZÁBÓL ARRA VOLTAM KÍVÁNCSI ,HOGY MIKOR KEZDTEK EL BEVÁSÁROLNI A BABÁNAK,MERT AZT IS MONDJÁK,HOGY NAGYON KORÁN SEM SZABAD.babona
2008. okt. 4. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!