Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most kb.70 kg vagyok (56-al...

Most kb.70 kg vagyok (56-al kezdtem a lányommal). Viszont farkas éhes vagyok. Mi lesz, ha végig így lesz? 5 hetes kismama vagyok.

Figyelt kérdés
Nem az alakomat féltem, hanem az egészségemet, visszeresek a lábaim, és már most fájnak. Mit tennétek a helyemben? mit egyek, ami laktat, de nem hizlal? a lányommal nem voltam ilyen éhes, és a szopi ideje alatt jött fel a sok kiló, vele összesen 5,5 kg-t híztam, de a szoptatás óta még nem tudtam lefogyni.

2013. nov. 28. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyümölcsöt, zöldséget. Én is így vagyok, de engem az alakom is aggaszt, mert egy mélyebb levegő is meglátszik sajnos.
2013. nov. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jól értem, hogy 5 hetes kismama vagy és eddig híztál már 14kg-ot?
2013. nov. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

azért, mert most éhes vagy, és eszel, és hízol, még nem kell azt gondolnod, hogy végig így lesz.

ha pl. aktív vagy, és nem fekszel, nasizol, hanem jössz-mész, mozogsz, akkor még elméletileg fogyhatsz is (vagyis a súlyod megáll, és növekszik a baba + a pocak egészséggel)

én az első 4 hónapban felszedtem 7 kilót, a többi 6 hónapban meg további 7 kilót, a szülés után csak 4 kiló maradt rajtam... (60-ról mentem 74-re) és nagyon nagyokat ettem az első trimeszterben, és jól esett :) látod? nem kell azért aggódnod, mert most kívánós vagy. mindennek oka van! egyél, amit kívánsz, később beáll minden.

jó babavárást!

2013. nov. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves 2.! Jelenleg a második babámat várom, lehet nem írtam érthetően. :) Köszi mindenkinek a biztatást.
2013. nov. 29. 06:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!